Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Pārdošanas pārstāvis/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 180354

Darba sludinājuma numurs

180354

Darba apraksts

Mēs – MEXXIN (www.mexxin.com) esam eļļu un smērvielu vairumtirdzniecības un izplatīšanas uzņēmums. Līdz ar uzņēmuma paplašināšanos, aicinām mūsu komandai pievienoties profesionālu, veiksmīgu un pozitīvu komandas biedru/-us: pārdošanas pārstāvi/-jus.

Tavi pienākumi:

  • Uzņēmuma mērķu realizēšana.
  • Aktīva uzņēmuma pārstāvēto eļļu un smērvielu zīmolu produktu izplatīšana un pārdošana.
  • Jaunu klientu piesaiste, apkalpošana un attiecību uzturēšana.

Prasības kandidātiem

  • Vēlama augstākā izglītība.
  • Iepriekšēja aktīvās pārdošanas pieredze līdzīgā sfērā ar stabiliem pārdošanas rezultātiem.
  • B kategorijas vadītāja apliecība.
  • Labā lietotāja līmenī pārvaldīt MS Office programmas.
  • Labas latviešu, krievu, angļu un vēlamas igauņu valodas zināšanas.

Tavas personiskās īpašības:
  • Proaktivitāte, patstāvība, godīgums, atbildība, precizitāte.

Uzņēmums piedāvā

Pievienojoties iegūsi:

  • Iespēju strādāt nelielā, draudzīgā un pozitīvi noskaņotā komandā.
  • Visus darbam nepieciešamos instrumentus.
  • Stabilu atalgojumu atbilstoši sasniegtajiem rezultātiem un visas sociālās garantijas.

Ja vēlies pievienoties mūsu komandai, nosūti mums savu CV un pieteikuma vēstuli.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 8. februāris
Ievadīts:
2018. gada 10. janvāris

Mēs – MEXXIN (www.mexxin.com) esam eļļu un smērvielu vairumtirdzniecības un izplatīšanas uzņēmums.