Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Pārdošanas projektu vadītājs/-a

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 191859

Darba sludinājuma numurs

191859

Darba apraksts

Meklējam kolēģi, kurš būtu ne tikai teicams reklāmas pārdevējs, bet būtu arī apveltīts ar vēlmi labi pelnīt.

Prasības kandidātiem

  • ja esi godīgs un ar labām pārdošanas iemaņām;
  • ja proti sadarboties, smaidīt, klausīties un uzstāties;
  • ja proti latviešu un krievu valodas;
  • turklāt, ja mīli radošu vidi un radio, tad esi kā radīts šim darbam.
Būsim priecīgi, ja Tev jau būs pieredze, vai arī dzirkstelēm pilnas acis mācīties.

Uzņēmums piedāvā

  • iespēju nopelnīt, cik vien vēlies;
  • brīnišķīgus kolēģus un mūsdienīgu darba vietu pašā Rīgas centrā.
Ja šis darba piedāvājums ieinteresēja, sūti mums savu pieteikuma vēstuli un CV latviešu valodā. NB! Par konkursa rezultātiem informēsim kandidātus, kuri tiks aicināti uz darba interviju. Alga: līdz 1500 eiro (uz rokas) Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 12. marts
Ievadīts:
2019. gada 11. februāris
Bruto alga:
No 2126 EUR mēnesī

Mediju grupa “Mix Media Group” ir viena no vadošajām mediju platformām Latvijā, pārstāvot radio, ziņu portālu un televīzijas kanālu, kas uzrunā Latvijas iedzīvotājus gan krievu, gan latviešu valodās.
Mix Mediju grupa apvieno četras radio stacijas – radio Baltkom 93.9, Mix Fm 102.7, Lounge Fm 99.5 un Jumor Fm 88.6, grupā ietilpst arī multimediāls portāls krievu un latviešu valodā - MixNews.lv
(www.mixnews.lv un www.lat.mixnews.lv), kā arī interneta televīzija MixTV.