Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citi jauni darba piedāvājumi tieši Tev!

PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS/-E / KLIENTU KONSULTANTS/-E Darbam ar veterināro zāļu un preču izplatīšanu Latvijas tirgū

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 162540

Darba sludinājuma numurs

162540

Darba apraksts

• Veterināro medikamentu, preču un pakalpojumu pārdošana un reklāmas pasākumu veikšana
• Jaunu klientu piesaiste un sadarbības nodrošināšana
• Ilgtermiņa sadarbības veidošana un uzturēšana ar esošajiem klientiem
• Klientu vajadzību un biznesa īpatnību izzināšana
• Tirgus analizēšana un izvērtēšana
• Produktu portfeļa pārzināšana un virzīšana tirgū
• Atskaišu sagatavošana

Prasības kandidātiem

• Izglītība veterinārmedicīnā
• Iepriekšējā darba pieredze pārdošanā, darbā ar klientiem tiks uzskatīta per priekšrocību
• Teicamas komunikācijas spējas, iniciatīva, prasme patstāvīgi pieņemt lēmumus un plānot savu darba dienu
• Teicamas latviešu, labas krievu valodas zināšanas. Angļu valodas zināšanas tiks uzskatītas kā priekšrocība
• B kategorijas autovadītāja apliecība, iespēja pārbaudes laikā izmantot personīgo automašīnu
• Datorzināšanas (MS Office)
Par priekšrocību tiks uzskatīts:
• Iepriekšējā darba pieredze darbā ar veterinārajām zālēm un veterinārārstiem
• Angļu valodas zināšanas

• Stabilu darba vietu vienā no vadošajām veterināro produktu vairumtirdzniecības uzņēmumā
• Darbu ar kvalitatīviem un ekskluzīviem produktiem
• Motivējošu un konkurētspējīgu atalgojumu
• Apmācības un profesionālas izaugsmes iespējas
Darba reģions: Latvija
Vēlamais darba uzsākšanas laiks: ASAP

CV un motivācijas vēstuli ar norādi „Konkursam” NB! Sazināsimies ar otrās atlases kārtas kandidātiem!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Latvija
Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 29. februāris
Ievadīts:
2016. gada 15. februāris

Veterināro zāļu un preču lieltirgotava – veterināro medikamentu, instrumentu, biopreparātu, papildbarības, dezinfektantu, deratizācijas, dezinsekcijas, dzīvnieku kopšanas līdzekļu, kā arī suņu un kaķu barības vairumtirgotājs. Uzņēmuma klienti ir zemnieku saimniecības, veterinārārsti, veterinārās aptiekas, klīnikas.
Saistībā ar uzņēmuma restrukturizāciju un darbības paplašināšanos, uzņēmums aicina pievienoties savam profesionālajam un draudzīgajam kolektīvam.