Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Intervija notiks attālināti

Pārdošanas speciālists/-e

CVMarket.lv klients
Nīderlande

Darba apraksts

Tiek meklēts pārdošanas speciālists, kas spētu veicināt uzņēmuma izaugsmi.

Galvenās aktivitātes:

  • Pāļu aprīkojuma pārdošanas un nomas pasūtījumu iegūšana no klientiem.
  • Tirgus pieeja - potenciālo klientu identificēšana un uzrunāšana.
  • Klientu aktivitāšu izpēte.
  • Apmeklēt klientus, popularizēt kompānijas produktus un pakalpojumus, tādā veidā saņemot pieprasījumus, kuru rezultātā tiek īstenoti pārdošanas vai nomas pasūtījumi.
  • Attiecību uzturēšana ar klientiem, vienojoties par šādām darbībām kā piedāvājumu iesniegšanu, plašākas informācijas sniegšanu vai vienkārši ieplānojot sanāksmi, pat ja tā varētu būt plānota 6 mēnešus vai gadu vēlāk.

Citas darbības:

  • Sekot līdzi klientu apmeklējumiem, iesniedzot piedāvājumus, papildu informāciju, rakstot apmeklējumu ziņojumus un ziņojot vadībai.
  • Sagatavot sūtījumus klientiem reģionā.
  • Kompānijas brošūru, katalogu un vietņu tulkošana.
  • Palīdzības sniegšana loģistikas darbos, pārdošanas, rezerves daļu vai kolēģu pārdošanas jomā.

Produkti:

  • Jaunas pāļu un urbšanas platformas.
  • Lietots pāļu aprīkojums.
  • Jauni injicēšanas sūkņi.
  • Mazas kāpurķēžu urbšanas platformas.
  • Vibro aprīkojums un barošanas bloki.
  • Nomas pakalpojumi uzņēmuma flotē.
  • Lietotas un jauna aprīkojuma rezerves daļas.

Platība:

  • Baltijas valstis
  • Skandināvija
  • Ukraina
  • Baltkrievija
  • Polija
  • Krievija

Prasības kandidātiem

  • 4 gadu pieredze pārdošanas pozīcijās vai komerciālā sfērā.

  • Pārzina būvniecības darbības, jo īpaši pamatu veidošanas tehnikas, piemēram, pāļu braukšanu.

  • Valodas: latviešu, krievu un angļu.

  • Praktiska mentalitāte ar labām komunikācijas prasmēm.

  • Vēlēšanās un spēja mācīties.

  • Uzticams ar labu precizitātes sajūtu.

  • Gatavs pārcelties uz Nīderlandi.

  • Spēja sniegt klientiem nepieciešamo atbalstu.

  • Strādāt elastīgā organizācijā, kurai ir daudz iespēju attīstīties.

  • Bez pārdošanas ir arī biznesa attīstības iespējas.

  • Darbs ietver daudz brīvības. Jūs varat ceļot viens pats pie klientiem komandējumos, pats plānot savus ceļojumus.

  • Iespējas izaugt līdz pārdošanas vadītāja amatam.

  • Iespēja apmeklēt izstādes un dažādus pasākumus.

  • Mēneša alga 2000-2500 €.

  • Nodrošināts pašam savs laptops, telefons, kā arī iespēja izmantot uzņēmuma auto.

Darba sludinājuma numurs
#326388