Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Pārdošanas speciālists/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 162292

Darba sludinājuma numurs

162292

Darba apraksts

Ja Tevi nebaida šādi pienākumi:
- darbs aktīvajā pārdošanā (jaunu klientu piesaiste un darbs ar esošajiem klientiem)
- piedāvājumu sagatavošana un personīgs kontakts ar klientiem
- pārrunas un līgumu slēgšana
- tikšanās ar klientiem un komunikācija pa telefonu

Prasības kandidātiem

un Tev piemīt:
- vēlme mācīties, strādāt un pilnveidoties profisionālajā jomā
- labas komunikācijas spējas
- teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas
- pamatzināšanas darbā ar datoru

Uzņēmums piedāvā

Tad mēs piedāvājam:
- darbu stabilā un strauji augošā kompānijā
- padarītajam darbam atbilstošu atalgojumu (pamatalga+%)
- mūsdienīgu darba visi un apstākļus
- draudzīgu kolektīvu
- apmācības aktīvajā pārdošanā un komunikācijā ar klientiem

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 25. februāris
Ievadīts:
2016. gada 27. janvāris

SIA, IBS Biroja Tehnika ir uzņēmums, kas nodrošina pilna servisa pakalpojumus birojiem visā Latvijā, 9 gadu laikā mēs esam spējuši pierādīt, ka esam starp labākajiem savā sfērā, kam lielu Paldies varam teikt mūsu klientiem un sadarbības partneriem