Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Pārdošanas speciālists/e

CV MARKET klients

Darba apraksts

Uzņēmums meklē enerģisku, pozitīvu, mērķtiecīgu pārdošanas menedžeri, kas vēlas veidot savu karjeru mūsu uzņēmumā.

Darba pienākumi:

  • Klientu meklēšana (kā patstāvīgi, tā arī izmantojot mūsu datu bāzi).

Предприятие ищет энергичного, позитивного, целеустремленного менеджера по продажам, который хочет сделать свою карьеру в нашей фирме.

Обязанности:
  • Поиск клиентов (как самостоятельно, так и используя нашу базу).

Prasības kandidātiem

No Jums mēs sagaidām:

  • Labas, pieklājīgas komunikācijas prasmes.
  • Elastību nestandarta situācijās.
  • Atbildību.
  • Enerģisku un pozitīvu attieksmi.
  • Stresa izturību.
  • "B" kategorijas autovadītāja tiesības.
  • Iespēju izmantot savu autotransportu, braucot pie klientiem.
  • Iniciatīvu.
  • Uzticību uzņēmumam, godīgumu.

Valodu zināšanas: latviešu, krievu, angļu (vismaz rakstīšanas līmenī tiks uzskatīta par priekšrocību).

От Вас мы ждем:
  • общительность, коммуникабельность;
  • гибкость в нестандартных ситуациях;
  • ответственность;
  • энергичность, позитивный настрой;
  • стрессоустойчивость;
  • водительские права В категории
  • возможность использовать свой автотранспорт для выезда к клиентам
  • преданность компании, порядочность.

Знание языков: латышский, русский, английский (приветствуется).

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Profesionālu apmācību.
  • Iespēju sevi realizēt.
  • Fiksēto atalgojumu pirmos 3 mēnešus + procents no pārdošanas, pēc 3 mēnešiem, kad būs jau savs klientu loks - procents no pārdošanas + bonusi par labiem rezultātiem.
  • Labu, draudzīgu kolektīvu

Мы предлагаем:
  • Профессиональное обучение.
  • Возможность реализовать себя.
  • Фиксированный оклад первые 3 месяца+ процент от проданного, по истечению 3 месяцев, когда уже будут наработанные клиенты - процент от продаж + бонус за хороший результат.
  • Хороший, дружный коллектив.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#188640

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 16. oktobris
Ievadīts:
2018. gada 3. oktobris

Skatīt visu