Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Parfimērijas pārdevējs/-a konsultants/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 167152

Darba sludinājuma numurs

167152

Darba apraksts

ELKOR aicina darbā pārdevēju parfimērijas nodaļā universālveikalā ELKOR PLAZA

Tev tiks uzticēts:
Klientu vajadzību izzināšana, piemērota risinājuma piemeklēšana
Klientu apkalpošana un preču pārdošana
Kārtības uzturēšana un preču izkārtošana

Prasības kandidātiem

Vislabākos panākumus gūsi, ja Tev piemīt:
Prasme strādāt komandā
Labas komunikācijas spējas
Laba gaume

Darbā Tev būs nepieciešams:
Teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas
Darba pieredze parfimērijas tirdzniecībā
Interese par skaistumkopšanas nozari

Uzņēmums piedāvā

Ja esi piemērots kandidāts, Tev piedāvājam:
Interesantu un dinamisku darbu
Progresīvu atalgojumu
Socialās garantijas
Apmācības un karjeras iespējas
Lielisku kolēģu komandu
Darbinieka priekšrocība

Veiksmīgas sadarbības uzsākšanai Tev nepieciešams: CV un motivācijas vēstuli ar norādi „Parfimērija” sūtīt uz e-pasta adresi

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju.

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 31. augusts
Ievadīts:
2016. gada 26. augusts

ELKOR personāla vadība tiek realizēta, pamatojoties uz uzņēmuma stratēģiskās attīstības plāniem. Mūsu darbiniekiem piedāvājam dažādas priekšrocības darbinieku lojalitātes programmas ietvaros un perspektīvu karjeras izaugsmi, kā arī profesionālās pieredzes papildināšanu, dodoties ārzemju komandējumos un sadarbojoties ar preču ražotājiem vietējā un globālā mērogā.

Uzsāciet savas karjeras izaugsmi uzņēmumā, kas ieņem vadošās pozīcijas Latvijas mazumtirdzniecības tirgū, un novērtējiet visu mūsu piedāvāto attīstības iespēju klāstu. Mēs meklējam ieinteresētus, enerģiskus un mērķtiecīgus cilvēkus ar nepieciešamajām iemaņām, kas ļaus uzņēmumam sasniegt augstus rezultātus darbā.