Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Pārtikas tehnologs(-ģe) / Tirdzniecības pārstāvis(-e)

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Piesaistīt jaunus klientus, nodibināt ar tiem ilgtermiņa sadarbību, kā arī uzturēt sadarbību ar esošajiem partneriem.

  • Attīstīt jaunu un konsultēt esošu produktu un tehnoloģiju virzību Baltijas tirgū.

  • Izstrādāt jaunas receptūras, tās prezentēt un ieviest partneru ražotnēs.

Prasības kandidātiem

  • Tu esi enerģisks/-a, pozitīvs/-a ar izteiktu vēlmi sasniegt izvirzītos mērķus.

  • Tev ir teicamas latviešu, krievu un angļu valodu zināšanas.

  • Tu proti rīkoties ar datoru, kā arī ir B kategorijas vadītāja apliecība.

  • Tev piemīt analītiska domāšana un augsta atbildības sajūta par uzticētajiem darbiem un materiāliem.

  • Tev ir pieredze vai zināšanas pārtikas tehnoloģijas nozarē.

  • Pilnas slodzes, patstāvīgu darbu kompānijā ar gandrīz 30 gadus pieredzi.
  • Aktīvu, pozitīvu, mērķtiecīgu kolektīvu.
  • Darbu birojā Rīgā, ar autostāvvietu.
  • Iespēju doties komandējumos.
  • Iekšējās pārdošanas apmācības, kā arī apmācības pie sadarbības partneriem.
  • Sociālās garantijas.
  • Aprīkotu darba vietu (dators, telefons, darba auto).
  • Motivējošu darba algu, prēmijas.
  • Jautrus atraktīvus un interesantus kolektīvos pasākumus.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#205730

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 1200 - 1400 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 7. maijs
Ievadīts:
2020. gada 8. aprīlis

AS NEO (www.neo.lv) ir viens no vadošajiem pārtikas piedevu un izejvielu ekspertiem Baltijā. Uzņēmums darbību uzsāka 1995. gadā.
Šobrīd piedāvājam vairākus simtus augstas kvalitātes pārtikas piedevu no dažādām Eiropas valstīm, kuras var veiksmīgi pielietot dažādās pārtikas ražošanas nozarēs.
Tās sevī ietver ieraugus piena un gaļas produktiem, dabīgās pārtikas krāsvielas, augu taukus un eļļas, stabilizētājus, fermentus, garšvielas un to maisījumus, aromātvielas, piena bāzes dzērieniem, piena kvalitātes noteikšanas testus, iepakojumu u.c.

Skatīt visu