Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Pastnieks/-ce automobiļa vadītājs/-a, Pasta Centrā Bauska

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 194457

Darba sludinājuma numurs

194457

Darba apraksts

latvijas_pasts_autotransports

Darbavieta:
Pasta Centrā bauska, Slimnīcas iela 9A, Bauska, LV- 3901

Darba pienākumi:

  • kvalitatīva preses izdevumu un sūtījumu piegāde klientiem;
  • preses izdevumu abonementu un dažādu maksājumu noformēšana;
  • pensiju piegāde;
  • sadarbības partneru preču tirdzniecība;
  • klientu informēšana par Latvijas Pasta pakalpojumiem.

Prasības kandidātiem

  • valsts valodas prasmes atbilstoši vidējā līmeņa B(1) pakāpei;
  • vēlme un spēja veidot pozitīvu komunikāciju ar klientiem;
  • atbildības sajūta un nopietna attieksme pret darba pienākumu izpildi;
  • laba teritorijas pārziņa;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība un personīgais auto.

Uzņēmums piedāvā

  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • papildus mainīgo algas daļu;
  • auto amortizācijas kompensācija;
  • pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu;
  • veselības apdrošināšanas polise pēc nostrādāta pusgada.

Papildu informācija:
CV ar norādi "Pastnieks/-ce automobiļa vadītājs Pasta Centrā Bauska" sūtīt Personāla vadības departamentam pa pastu vai elektroniski.
Adrese: Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes novads, LV-1000; tālrunis informācijai: 63922268

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Bauska
Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 14. maijs
Ievadīts:
2019. gada 15. aprīlis
Bruto alga:
No 435 EUR mēnesī

Latvijas Pasts nodrošina plašāko vispārējo pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu, kurās ik dienu tiek apkalpoti vairāk nekā 10 000 klientu.

Mēs esam atsaucīgi, pretimnākoši un piedāvājam labākos un ērtākos risinājumus katram klientam individuāli. Ja vēlies būt viens no mums, aicinām pievienoties Latvijas Pasta komandai!