Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Pavārs/-e

CVMarket.lv klients
Liepāja

Darba apraksts

"Lotte caffe" (t/c”Ostmala”) aicina pievienoties savai komandai atbildīgu, radošu un strādāt gribošu pavāru/-i.

Prasības:

  • Vēlama darba pieredze pavāra amatā.
  • Pārzināt un ievērot sanitārijas un higiēnas noteikumus.
  • Spēja sevi kontrolēt stresa situācijās.
  • Pozitīva attieksme pret darbu, godīgums.
  • Labas komunikācijas prasmes.

Mēs piedāvājam:

  • Apmācības darba vietā.
  • Nomaksātus nodokļus.
  • Draudzīgu kolektīvu.
  • Mūsdienīgus darba apstākļus.
  • Iespēju iegūt pieredzi augošā uzņēmumā un izaugsmes iespējas.
  • Algu vienmēr laikā!

Gaidīsim Jūsu CV ar norādi "Pavārs Lotte".

Darba sludinājuma numurs
#210320
Tu piesakies uz:
Pavārs/-e