Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

PAVĀRS/-E restorānā-picērijā "STORANO"

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 180339

Darba sludinājuma numurs

180339

CV MARKET klients PAVĀRS/-E restorānā-picērijā

Darba apraksts

ELKOR aicina darbā pavārus aukstajā un karstajā cehā

Tev tiks uzticēts:
Ēdienu gatavošana atbilstoši uzņēmuma standartiem
Ēdienu pagatavošanas kalkulāciju pārzināšana un ievērošana
Nemainīgi augstas ēdienu kvalitātes nodrošināšana

Prasības kandidātiem

Vislabākos panākumus gūsi, ja Tev piemīt:
Patiesa vēlēšanās sarūpēt labāko saviem klientiem
Profesionālās iemaņas un vēlme pilnveidoties
Prasme strādāt gan individuāli, gan komandā
Atbildības sajūta un rūpīga attieksme

Darbā Tev būs nepieciešams:
Atbilstoša izglītība
Prasme strādāt gan karstajā, gan aukstajā cehā
Labas latviešu un krievu valodas zināšanas
Pieredze pavāra amatā vismaz 2 gadi

Uzņēmums piedāvā

Ja esi piemērots kandidāts, Tev piedāvājam:
Interesantu un dinamisku darbu
Vislabāko kolēģu komandu
Labu darba laiku
Darbinieka priekšrocības

Veiksmīgas sadarbības uzsākšanai Tev nepieciešams:
CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pasta adresi
Uz sarunu aicināsim pirmo atlases kārtu izturējušos kandidātus.

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 8. februāris
Ievadīts:
2018. gada 10. janvāris
Alga:
No 1150 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas

Restorāns – picērija „STORANO”!

u/v ELKOR PLAZA pirmajā stāvā darbu sācis jauns restorāns – picērija „STORANO”. Esam centušies izveidot vietu, kur omulīgā atmosfērā var patverties no ikdienas burzmas un nesteidzīgi izbaudīt Itāļu virtuves burvību! „STORANO” piedāvājumā ir gardas picas, otrie ēdieni, salāti, uzkodas, zupas, mājas pastas, deserti, kas ļaus kaut mirkli Jums sajusties saulainajā Vidusjūras zemē. Ir padomāts arī par tiem, kas dod priekšroku veģetāriem ēdieniem, gardēžiem un saldumu cienītājiem.

Nāciet un nobaudiet „STORANO”,gardos ar mīlestību pagatavotos ēdienus, atspirdzinošos dzērienus, aromātisku kafiju vai saldos ēdienus ieturot piemēram, vēlās brokastis, lietišķas darījumu pusdienas, romantiskas vakariņas vai vienkārši patīkami pavadot laiku ar draugiem vai ģimenes lokā.