Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

PAVĀRS

CVMarket.lv klients
Rīgas rajons

Darba apraksts

- ēdienu pagatavošana atbilstoši tehnoloģiskajai specifikācijai
- ēdienkartes pārzināšana

Prasības kandidātiem

- iepriekšēja darba pieredze
- precizitāte, augsta atbildības sajūta

Uzņēmums piedāvā

- radošu un interesantu darbu jaunā uzņēmumā
- iespēju mācīties un pilnveidoties
- atalgojumu atbilstoši ieguldītajam darbam un profesionalitātei

Piedāvājam labus darba apstākļus, motivējošu atalgojumu un attīstīties kopā ar uzņēmumu.
CV un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt līdz š.g. 20. maijam
Tālr. 26661119

Darba sludinājuma numurs
#127997
Tu piesakies uz:
PAVĀRS