2023-04-13 14:47:21

Personāla speciālists/-e

CVMarket.lv klients
1555 - 2021 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Akciju sabiedrība “RĪGAS SILTUMS” aicina darbā Personāla daļas personāla speciālistu/-ti.

Galvenie darba pienākumi:

  • Piedalīties personāla atlases procesā, sagatavot atlasei nepieciešamos dokumentus.
  • Administrēt personāla darba tiesiskās attiecības.
  • Ievadīt un aktualizēt SAP personāla datubāzē informāciju par darbiniekiem.
  • Organizēt skolēnu nodarbinātību vasaras periodā, sagatavot un savlaicīgi iesniegt Nodarbinātības valsts aģentūrā tam nepieciešamos dokumentus.
  • Noteiktajos termiņos sagatavot pārskatus un sniegt citu informāciju pēc pieprasījuma, norādot pilnīgus un patiesus datus par personāla sastāvu.
  • Pēc darbinieku pieprasījuma sagatavot un izsniegt nepieciešamos dokumentus un izziņas.
  • Piedalīties personāla atestācijā un tās organizācijā. Sagatavot personāla atestācijai nepieciešamo dokumentāciju, protokolēt atestācijas komisijas sēdes.
  • Piedalīties personāla darba izpildes novērtēšanas procesā, sagatavojot darbinieku individuālos attīstības mācību plānus nākamajam novērtēšanas un/vai atestācijas.
  • Piedalīties darbinieku apmierinātības līmeņa noteikšanā (informēt darbiniekus par aptaujas mērķiem, sagatavot un izplatīt aptaujas anketas, apkopot aptaujas rezultātus).
  • Piedalīties amatu aprakstu izstrādē.
  • Organizēt darbinieku komandējumus.
  • Saskaņā ar AS Lietu nomenklatūru kārtot daļas lietvedību, noformēt un sagatavot dokumentāciju nodošanai arhīvā.

Prasības kandidātiem

  • Izglītība: augstākā profesionālā izglītība personāla vadībā.
  • Pieredze: attiecīgajā specialitātē ne mazāka kā 3 (trīs) gadi.
  • Valsts valodas prasme C1 līmenī.

Zināšanas:

  • LR Darba likuma un no tā izrietošo LR normatīvo aktu pārzināšana.
  • Zināšanas personāla lietvedības organizēšanā.
  • Zināšanas par personāla dokumentu uzglabāšanu un arhivēšanu.

Nepieciešamās kompetences:

  • Teicamas komunikācijas prasmes.
  • Orientācija uz klientu un atbalstu.
  • Stresa noturība.
  • Lietišķās sarakstes iemaņas.
  • Precizitāte, sistemātiskums.
  • Spēja ātri un efektīvi risināt problēmas.
  • Spēja patstāvīgi organizēt darbu.
  • Prasmes darbā ar datoru (Word, Excel, PowerPoint u.c.).

Uzņēmums piedāvā

  • Darbu mūsdienīgā un profesionālā uzņēmumā.
  • Bruto algu no 1555 EUR līdz 2021 EUR mēnesī.
  • Personīgo izaugsmi un profesionālo zināšanu pilnveidošanu.
  • Papildus sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu.
  • Darbu profesionālā kolektīvā.
  • Darba vietu Cēsu ielā 3a, Rīgā.

Personāla daļas personāla speciāliste Ilze Grigale – tālrunis 67017248.

Piesakoties vakancei, lūdzam aizpildīt pieteikuma anketu, kas pieejama šajā tīmekļa vietnē: https://www.rs.lv/lv/saturs/vakances-0, CV un motivācijas vēstule NAV jāiesniedz.

Pieteikuma anketu un atsauksmes no iepriekšējā darba devēja lūdzam iesniegt, nosūtot sadaļā "Pieteikties" līdz 2022. gada 31. augustam.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personuaizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), 13. pantu, akciju sabiedrība “RĪGAS SILTUMS”informē, ka:

1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu atlases norisi;

2) minētās personas datu apstrādes pārzinis ir akciju sabiedrība "RĪGAS SILTUMS",kontaktinformācija: Cēsu iela 3A, Rīga, LV-1012. Papildus informāciju par personas datuapstrādi Jūs variet iegūt akciju sabiedrības "RĪGAS SILTUMS" tīmekļvietnē:https://rs.lv/saturs/atlase.