Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Personāla speciālists

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 161983

Darba sludinājuma numurs

161983

Darba apraksts

  • Veikt personāla lietvedības dokumentu sagatavošanu, reģistrēšanu un uzturēšanu
  • Veikt personas datu ievadīšanu personāla vadības sistēmā un savlaicīgi nodrošināt to aktualizēšanu
  • Piedalīties personāla atlases procesā
  • Sagatavot atskaites personāla jautājumos
  • Sniegt atbalstu dažādu personāla vadības projektu īstenošanā

Prasības kandidātiem

  • Izglītība: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība, vēlams personāla vadības, vadībzinību vai organizāciju psiholoģijas jomā
  • Profesionālā pieredze: ne mazāk kā viena gada pieredze personāla lietvedības un/ vai personāla atlases jomā
  • Valsts valodas zināšanas: C līmeņa 2. pakāpe
  • Labas mutiskas un rakstiskas angļu valodas zināšanas
  • Labas mutiskas krievu valodas zināšanas
  • Prasme strādāt ar datoru un izmantot darbā datorprogrammas: MS Word, MS Excel, MS Outlook un Interneta pārlūkprogrammas
  • Prasme patstāvīgi plānot un organizēt darbu
  • Papildus prasības: iniciatīva; analītiska domāšana; stratēģiska domāšana; orientēšanās uz klientu apkalpošanu; komunikabilitāte; spēja strādāt komandā un sadarboties; lojalitāte; spēja strādāt spriedzes apstākļos; precizitāte; elastīga reakcija uz pārmaiņām; lēmumu pieņemšanas prasme savas kompetences ietvaros

Uzņēmums piedāvā

  • Stabilu darbu mūsdienīgā uzņēmumā un draudzīgu kolektīvu
  • Profesionālo pilnveidi, interesantu darbu lielā uzņēmumā, plašu/ daudzpusīgu darba pieredzi
  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas
Vairāk informācijas par ieguvumiem strādājot Lidostā: www.riga-airport.com Par lidostu ->Darbs lidostā -> Vakances

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 25. janvāris
Ievadīts:
2016. gada 12. janvāris

Piedāvājam interesantu darbu augošā uzņēmumā, profesionālās izaugsmes un apmācības iespējas.