Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Produktīvo dzīvnieku ēdināšanas speciālists/e - tirdzniecības menedžeris/e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 166750

Darba sludinājuma numurs

166750

Darba apraksts

Meklējam pozitīvi noskaņotu un uz attīstību vērstu:

Produktīvo dzīvnieku ēdināšanas speciālistu - tirdzniecības menedžeri

  • Dzīvnieku ēdināšanas un veterināro produktu pārdošanu un virzīšanu tirgū
  • Sadarbību ar esošajiem un jauniem klientiem
  • Klienta konsultācijas un labāko risinājumu atrašanu
  • Pasūtījumu sagatavošanu un izcila klientu servisa nodrošināšanu

Prasības kandidātiem

  • Izglītību veterinārmedicīnā vai zināšanas lielo dzīvnieku ēdināšanā
  • Teicamas komunikācijas un pārdošanas spējas
  • B kategorijas auto vadīšanas apliecība
  • Labas prasmes darbā ar datoru
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas
  • Pozitīvu attieksmi pret kolēģiem, klientiem

Uzņēmums piedāvā

  • Konkurētspējīgu atalgojumu
  • Sociālās garantijas
  • Lieliskus kolēģus un mūsdienīgu darba vidi
  • Profesionālus izaicinājumus

Ja atbilsti norādītajām prasībām sūti savu CV un motivācijas vēstuli uz birojs@baltuvet.lv

Motivācijas vēstulē norādi kāpēc tieši tu esi labākais kandidāts.

Pieteikumus gaidīsim līdz 25.08.2016

NB! Sazināsimies ar otrās atlases kārtas kandidātiem.

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Jelgava
Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 23. augusts
Ievadīts:
2016. gada 9. augusts

AS Baltu Veterinārija ir uzņēmums, kurš rūpējas par dzīvnieku veselību un labsajūtu. Mēs piedāvājam labākos lopkopības un veterināros produktus – nodrošinot to piegādi un konsultācijas visā Latvijas teritorijā!
Meklējam kolēģi - kas papildinās mūsu lielisko komandu!