Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Produktu grupu vadītāju asistents/e

Darba apraksts

  • Informācijas vākšana, apkopošana un sagatavošana pēc produktu grupas vadītāja pieprasījuma
  • Tirgus datu padziļināta analīze, tirgus atskaišu sagatavošana
  • Projektu koordinācija pēc produktu grupas vadītāja norādes, sadarbība ar citiem departamentiem un trešajām pusēm
  • Dokumentācijas aprites un saskaņošanas nodrošināšana
  • Atbildība par speciālu uzdevumu izpildi pēc Tirdzniecības direktora pieprasījuma

Prasības kandidātiem

  • Augstākā izglītība
  • Pieredze produktu grupu vadītāju asistenta/ es amatā (ne mazāk kā 1gads);
  • Labas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas;
  • Datorzināšanas – pieredzējuša lietotāja līmenī (Excel- ļoti labā līmenī);
  • Lieliskas komunikācijas prasmes;
  • Spēja operatīvi pieņemt lēmumus, uzņemties atbildību;
  • Mērķtiecīga un pozitīva personība;

  • Interesantu un atbildīgu darbu stabilā un augošā uzņēmumā;
  • Profesionālo pilnveidošanos;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • Draudzīgu kolektīvu un profesionālo atbalstu.

Pieteikumu un CV sūtīt uz e-pastu: info(at)jungent.lv, Tālr.: 67365777

Darba sludinājuma numurs
#136096

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2013. gada 15. marts
Ievadīts:
2013. gada 1. marts

Jungent Latvia ir Pārdošanas un izplatīšanas uzņēmums, kas jau 20 gadus darbojas Igaunijā, Latvijā un Lietuvā, no kuriem 17 gadus Latvijā. Mēs esam profesionāli preču izplatīšanas pakalpojumu sniedzēji vairāk kā 40 ievērojamiem piegādātājiem nacionālajā un starptautiskajā līmenī. Mūsu portfeli veido brendi, kas ir vadošie savā kategorijā, noteiktās valstīs tiem ir augsta atpazīstamība un lielākais patēriņš konkrēto produktu kategorijā. Mūsu mērķauditoriju veido mazumtirgotāji, HORECA klienti, farmācijas uzņēmumi un citi B2B klienti. Pateicoties uzņēmuma plašajai pārdošanas un loģistikas sistēmai, mums ir vairāk kā 7500 tiešie klienti Baltijas reģionā.