Atrašanās vieta: Rīga
Darba amata apraksts: pilna slodze
Papildus informācija: pastāvīgs darbinieks

Alga: 1300 - 1450 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Ievadīts: 2020. gada 12. oktobris
Sludinājums publicēts līdz:2020. gada 10. novembris

Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā (kā reģistrēts vai nereģistrēts lietotājs).

Darba apraksts

Meklējam entuziasma pilnu kolēģi mūsu fantastiskajai pārdošanas komandai!

Lai gūtu panākumus kā izcils kategorijas speciālists, Tev ir:

  • jābūt aizrautības pilnam par produktiem, ar kuriem strādā;
  • jābūt ļoti uzmanīgam, lai pamanītu tirgus tendences;
  • jāvēlas iedvesmot un jāspēj produktīvi strādāt gan patstāvīgi, gan komandā;
  • jāizstrādā produktu attīstības plāns, balstoties uz pārdošanas daļas plāniem;
  • jānodrošina juridisko prasību ievērošana produktu marķēšanā un receptēs;
  • jāveido pārdomātas un aizraujošas jauno produktu degustācijas un prezentācijas.

Prasības kandidātiem

Mēs sagaidām:

  • spēju iegaumēt detaļas, piemēram, produktu specifikācijas;
  • spēju un vēlmi īstenot projektus termiņos, uzcītību;
  • teicamas latviešu un ļoti labas angļu valodas zināšanas;
  • iniciatīvu pienākumu verificēšanā, teicamas sadarbības prasmes;
  • labas datora prasmes (Ms Office), par priekšrocību uzskatīsim pieredzi darbā ar Microsoft Dynamics NAV;
  • vēlama pieredze pārtikas tehnoloģijas jomā.

Mēs piedāvājam interesantu un izaicinošu darbu starptautiskā, atbildīgā uzņēmumā, algu 1300-1450 bruto mēnesī. Veselības apdrošināšanu jau pēc 3 mēnešiem, darbinieka labumu grozu.

Gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstuli! Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks aicināti uz interviju.

Darba sludinājuma numurs
#211146

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 10. novembris
Ievadīts:
2020. gada 12. oktobris

Produktu kategorijas speciālists/-e Produktu kategorijas speciālists/-e

AS HKScan Latvia

"HKScana", kas vairāk Latvijā ir pazīstams ar zīmoliem Rīgas Miesnieks®, Jelgava®, Rakvere®, Tallegg®, ir Ziemeļvalstu gaļas pārstrādes un pārtikas rūpniecības uzņēmums, kurā strādā aptuveni 7200 darbinieki. "HKScana" ražo daudzveidīgus un kvalitatīvus produktus no cūkgaļas, liellopu gaļas un mājputnu gaļas.

Skatīt visu

Produktu kategorijas speciālists/-e
You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!