Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Projektu nodaļas vecākais/-ā speciālists/-e

CVMarket.lv klients
Rīga
Saite ir nokopēta starpliktuvē

Darba apraksts

Valsts policijas Galvenās administratīvās pārvaldes Projektu nodaļas vecākais speciālists/-e

Profesijas kods – 2422 02

Vispārējie darba pienākumi:

  • projektu idejas pieteikumu izstrāde, aktivitāšu plānošana un saskaņošana;
  • projektu finanšu plūsmas plānošana;
  • projektu koordinēšana;
  • metodisko atbalstu sniegšana projektu aktivitāšu organizēšanā;
  • projektu realizācijas gaitas atskaišu / pārskatu sagatavošana;
  • prezentāciju sagatavošana;
  • sadarbības nodrošināšana ar uzraugošajām iestādēm, projektu partneriem, citām nacionālajām un ārvalstu institūcijām;
  • projektu dokumentu pārvaldības nodrošināšana.

Prasības kandidātiem

Amata pildīšanai nepieciešamā izglītība un profesionālā pieredze:

  • augstākā izglītība;
  • pieredze projektu izstrādē vai īstenošanā;
  • angļu valodas zināšanas B2 līmenī, citu valodu zināšanas tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • izpratne par Eiropas Savienību fondiem un ārvalstu finanšu instrumentiem;
  • izpratne par Valsts policijas funkcijām;
  • ļoti labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • labas iemaņas darbā ar datoru un standartprogrammatūru;
  • labas analītiskās spējas, augsta atbildības sajūta, precizitāte un orientācija uz rezultātu sasniegšanu.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:

  • darba vietu ar pilnas slodzes darba laiku;
  • atalgojumu līdz 1493.00 EUR (bruto) – pēc pārbaudes laika;
  • sociālās garantijas (pēc pārbaudes laika);
  • mūsdienīgus darba apstākļus ar visu darbam nepieciešamo aprīkojumu;
  • profesionālo prasmju pilnveidošanas iespējas, pieredzi starptautiskā sadarbībā.

Darba vietas adrese: Valsts policija, Čiekurkalna 1 līnija 1, k-4, Rīga, LV-1026 (viena vakances).

Pieteikšanās termiņš – 2022. gada 26. augusts.

Motivētu pieteikuma vēstuli, Dzīves aprakstu (Curriculum Vitae) (Eiropass formā) un izglītību apliecinošu dokumentu kopiju/-as sūtīt sadaļā "Pieteikties", informācija pa tālruni – 67829428.

Sazināsies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Valsts policija informē, ka:

1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi un iesūtot CV un pieteikuma vēstuli, persona piekrīt tās datu apstrādei personāla atlases vajadzībām;

2) iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valsts policija, kontaktinformācija: Čiekurkalna 1.līnija 1,k-4, Rīga, LV-1026.

Darba sludinājuma numurs
#1517785