Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Pulksteņu eksperts

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 165952

Darba sludinājuma numurs

165952

Darba apraksts

ELKOR aicina savā komandā pulksteņu ekspertu darbam ELKOR PLAZA veikalā

Prasības kandidātiem

Darbā Tev būs nepieciešams:
Sekmīga (vismaz 2 gadu) pieredze pulksteņu pārdošanā
Interese par attiecīgās preču grupas modes tendencēm
Lieliskas komunikācijas, prezentācijas un argumentācijas prasmes
Labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas
Spēja strādāt un sadarboties komandā

Uzņēmums piedāvā

Ja esi piemērots kandidāts, Tev piedāvājam:
Interesantu darbu kompānijā ar ilggadēju tirdzniecības pieredzi
Iespēju strādāt ar slaveno zīmolu precēm
Konkurētspējīgu un motivējošu atalgojumu (sākot ar 990 EUR bruto)
Elastīgu darba grafiku
Lielisku kolēģu komandu
Darbinieka priekšrocības

Veiksmīgas sadarbības uzsākšanai Tev nepieciešams: CV un motivācijas vēstuli ar norādi „Pulksteņi” sūtīt uz e-pasta adresi

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju.

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 15. jūlijs
Ievadīts:
2016. gada 1. jūlijs

ELKOR personāla vadība tiek realizēta, pamatojoties uz uzņēmuma stratēģiskās attīstības plāniem. Mūsu darbiniekiem piedāvājam dažādas priekšrocības darbinieku lojalitātes programmas ietvaros un perspektīvu karjeras izaugsmi, kā arī profesionālās pieredzes papildināšanu, dodoties ārzemju komandējumos un sadarbojoties ar preču ražotājiem vietējā un globālā mērogā.

Uzsāciet savas karjeras izaugsmi uzņēmumā, kas ieņem vadošās pozīcijas Latvijas mazumtirdzniecības tirgū, un novērtējiet visu mūsu piedāvāto attīstības iespēju klāstu. Mēs meklējam ieinteresētus, enerģiskus un mērķtiecīgus cilvēkus ar nepieciešamajām iemaņām, kas ļaus uzņēmumam sasniegt augstus rezultātus darbā.