Работник/-ца линии
Номер вакансии #1501097
Онлайн рекрутинг

1
DAW Baltica SIA
Область Саласпилс

Attālināta intervija

ražošanas darbinieks/-ce

1
Salaspils novads

Вакансия закончится через 22 дней

Описание работы

Обязанности:

  • работа на заводе по фасовке сухих смесей;
  • отбор, подготовка и дозирование сырья;
  • сборка и упаковка готовой продукции;
  • поддержание чистоты и порядка на рабочем месте.

Требования к кандидату

Основные требования:

  • среднее или среднее профессиональное образование;
  • пунктуальность, терпение, уравновешенность и высокое чувство ответственности;
  • умение работать в команде;
  • желателен опыт работы в производственной компании;
  • водительское удостоверение погрузчика (будет преимуществом).

Фирма предлагает

Мы предлагаем:

  • интересная и динамичная работа в международной компании;
  • стабильная заработная плата, социальные гарантии, медицинское страхование;
  • возможность совершенствовать свои знания на тренингах и семинарах;
  • дружный и отзывчивый коллектив.

Darba apraksts

Darba pienākumi:

  • darbs ar sauso būvmaisījumu fasēšanas iekārtu;
  • izejvielu atlase, sagatavošana un dozēšana;
  • gatavās produkcijas komplektēšana un iepakošana;
  • tīras un kārtīgas darba vides uzturēšana.

Prasības kandidātiem

Galvenās prasības:

  • vidējā vai vidējā profesionālā izglītība;
  • precizitāte, pacietība, nosvērtība un augsta atbildības sajūta;
  • spēja strādāt komandā;
  • vēlama pieredze ražošanas uzņēmumā;
  • autoiekrāvēja vadītāja apliecība (tiks uzskatīts par priekšrocību).

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • aizraujošu un dinamisku darbu starptautiskā uzņēmumā;
  • stabilu atalgojumu, sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu;
  • iespēju pilnveidot savas zināšanas apmācībās un semināros;
  • draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu.

Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā.

Darba sludinājuma numurs
#1501097