Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Radiologa asistents/-e

CVMarket.lv klients
Rīga
Saite ir nokopēta starpliktuvē

Darba apraksts

    SIA "Rīgas veselības centrs" aicina darbā radiologa asistentu.

    Prasības:

  •     Atbilstoša medicīniskā izglītība.
  •     Sertifikāts specialitātē.
  •     Reģistrācija Ārstniecības personu reģistrā.
  •     Nepieciešama profesionālā pieredze radiologa asistenta darbā.
  •     Teicamas latviešu valodas zināšanas.
  •     Laipna un pozitīva attieksme pret pacientiem.

    Pienākumi:

  •     Nodrošināt pacienta sagatavošanu rentgendiagnostiskai procedūrai.
  •     Veikt rentgendiagnostiskās procedūras atbilstoši projekciju sandartam.
  •     Nodrošināt attēldiagnostikas tehnoloģiju pielietojumu.
  •     Nodrošināt starojuma dozas optimizāciju.

    Piedāvājam:

  •     Interesantu un dinamisku darbu.
  •     Komfortablu darba vidi.
  •     Profesionālu kolēģu komandu un draudzīgu kolektīvu.
  •     Ievērojamas atlaides Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā.
  •     Veselības apdrošināšanu.
  •     Darba samaksu: no 714,00 EUR (bruto).

Mēnešalga tiek aprēķināta atbilstoši paveiktā darba daudzumam (noteikta procentos par valsts apmaksātiem pakalpojumiem un maksas pakalpojumiem).

Gaidīsim Jūsu pieteikuma vēstuli un CV, kā arī izglītību apliecinošu dokumentu kopijas ar norādi “Radiologa asistents”.

Pieteikumā iekļautie dati tiks izmantoti tikai atlases vajadzībām. Informācija par amata pretendenta datu apstrādi pieejama šeit: http://rigasveseliba.lv/wp-content/uploads/2018/07/2018-07-20-Informacija-par-pretendenta-datu-apstradi.pdf

Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz tikšanos klātienē.

Darba sludinājuma numurs
#238072