Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Ražošanas iekārtu operators/-e

CVMarket.lv klients
Rīga
Saite ir nokopēta starpliktuvē

Darba apraksts

Galvenie pienākumi:

  • Sagatavot iekārtas ražošanas procesa uzsākšanai.
  • Veikt ražošanas iekārtu sanitāro un profilaktisko apkopi, regulēšanu.
  • Veikt ražošanas procesu.
  • Veikt produktu nomaiņu uz līnijas.
  • Aizpildīt iekārtu reģistrācijas žurnālu un iekārtu mazgāšanas žurnālu.

Основные обязанности:

  • Подготовить оборудование к запуску производственного процесса.
  • Провести санитарно-профилактические работы и наладку производственного оборудования.
  • Выполнять производственный процесс.
  • Произвести замену продукции на линии.
  • Заполнить журнал регистрации оборудования и журнал мойки оборудования.

Prasības kandidātiem

Sekmīgai darba izpildei nepieciešams:

  • Augsta atbildības sajūta.
  • Nevainojama darba kvalitāte.
  • Pozitīva un godīga attieksme pret darbu un kolēģiem.

Для успешной работы необходимо:

  • Высокое чувство ответственности.
  • Безупречное качество работы.
  • Позитивное и справедливое отношение к работе и коллегам.

  • Darba samaksu no 1105 līdz 1600 EUR pirms nodokļu nomaksas (atbilstoši nostrādātam stundām un kvalifikācijas kategorijai).
  • Sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu.
  • Darba laiks: 07:00-15:30 / 15:30-24:00 / 24:00-7:00 darba dienās (atkarībā no ražošanas plāna).

Darba vieta - A. Briāna iela 7, A. Čaka iela 160 Rīga.

Мы предлагаем:

  • Заработная плата от 1105-1600 евро до налогов (согласно проработанному времени и квалификационной категории).
  • Социальные гарантии, страхование здоровья.
  • Часы работы: с 07:00-15:30 / 15:30-24:00 / 24:00-7:00 по будням (в зависимости от производственного плана).

Место работы - A. Briāna iela 7, A.Čaka iela 160, Рига.

Darba sludinājuma numurs
#1542500