Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Ražošanas operators/-e

CVMarket.lv klients
Rīgas rajons

Darba apraksts

Mēs meklējam operatorus darbam mūsu rūpnīcā, ASBIS meitas uzņēmumā SIA  "I.O. Clinic", kas nodarbojas ar kosmētikas un sadzīves ķīmijas ražošanu.

Galvenie pienākumi:

  • Izpildīt ražošanas (sajaukšanas, fasēšanas un iepakošanas) operācjas un ievērot tehnoloģiju un attiecīgas procedūras.
  • Pielāgot iekārtu iestatījumus atbilstoši tehnoloģiju izmaiņām.
  • Ievērot kvalitātes, higiēnas un drošības prasības, kā arī darba disciplīnu atbilstoši Latvijas un ES likumdošanas prasībām.
  • Izvirzīt piedāvājumus darba kvalitātes un darba procesu uzlabošanai.
  • Sasniegt ar vadību uzstādītus darba ražīguma radītājus (KPI).

Izpildīt citus uzdevumus, kuri var rasties darba laikā.

Prasības kandidātiem

Prasības:

  • Gatavība strādāt ražošanā.
  • Darba drošības un higiēnas prasību darba vietā pārzināšana un gatavība tās ievērot.
  • Akurātums un atbildība.
  • Spēja un vēlme strādāt komandā.
  • Kaitīgo ieradumu neesamība.
  • Latviešu un/vai krievu sarunvalodas prasmes.

Par priekšrocību tiks uzskatīta:

  • Iepriekšēja darba pieredze pārtikas, kosmētikas, sadzīves ķīmijas ražošanā.
  • Tehniskas zināšanas (prasme lasīt aprīkojuma un iekārtu instrukcijas un veikt iestatījumus saskaņā ar atbilstošiem noradījumiem).

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Stabilu darba algu.
  • Sociālās garantijas.
  • Darbu modernajā ražošanas uzņēmumā ar drošiem darba apstākļiem.
  • Iespēju strādāt lielā, starptautiskā kompānijā.
  • Citus darbiniekiem paredzētus bonusus.

Darba sludinājuma numurs
#1103053