https://www.cvmarket.lv/206569

Darba apraksts

Lai veicinātu mūsu vērienīgo izaugsmes stāstu Latvijā, mēs šobrīd meklējam reģionālo pārdošanas vadītāju lauksaimniecības industrijā.

 

Kas mēs esam:

Groupe Roullier ietvaros, kā kultūraugu un dzīvnieku barības vielu speciālisti, mēs gūstam panākumus visā pasaulē, pateicoties spēcīgam un dinamiskam biznesa modelim. Esot ražotāji un reizē pārdevēji mēs nodrošinām pilnu servisa ciklu mūsu klientiem. Mūsu spēks ir mūsu 8000 darbinieki, kuriem ir kopīgas vērtības: inovācijas, sasniegumi un uzņēmējdarbības gars.

 

TIMAC AGRO Latvia ir Groupe Roullier pārstāvniecība Latvijā, kura patstāvīgi attīstās palīdzot Latvijas zemniekiem palielināt produktivitāti, vienlaikus gādājot par vides aizsardzību.

 

Mūsu piedāvājums:

 • Jūs būsiet tiešā mērā atbildīgs par konkrētu Latvijas reģionu un panākumiem tajā.
 • Jums būs iespēja izveidot ilgtermiņa biznesa attiecības ar galvenajiem lauksaimniecības industrijas  “spēlētājiem” savā reģionā.
 • Jums būs iespēja attīstīt savas līdera dotības vadot un strukturizējot mazu pārdošanas komandu.
 • Jums būs plašs pienākumu klāsts un liela autonomija savā ikdienas darbā veicinot kultūraugu un dzīvnieku barības vielu pārdošanu zemniekiem.
 • Jums būs fiksētā darba alga un bonusu sistēma, kura balstīta uz sasniegumiem.
 • Jums būs uzņēmuma auto un citi nepieciešamie darba instrumenti.

 

Jūsu turpmākie pienākumi:

Darbojoties tiešā SIA Timac Agro Latvia direktora pakļautībā Jūs būsiet atbildīgs par savas komandas pārdošanas rezultātiem un ilgtermiņa attīstību. Ikdienā popularizējot mūsu produkciju, sadarbosieties ar zemniekiem, viedokļu līderiem un produktu izplatītājiem.

 

Tādējādi jūs būsiet atbildīgs par:

1) Sava reģiona vadīšanu: reģiona potenciāla un datu analīzi, piedalīšanos attīstības plāna izstrādē un realizēšanā.

2) Pārdevēju komandas vadīšanu: Jūs būsiet atbildīgs par 5-10 pārdevēju komandas darbu, koncentrējoties uz viņu prasmju un snieguma pilnveidošanu, integrēšanu un attīstīšanu, lai sasniegtu un pārsniegtu gan viņu, gan savus mērķus.

3) Klientu lojalitātes attīstīšanu un sadarbību ar izplatītājiem: Jūs attīstīsiet un vadīsiet ilgtspējīgas biznesa attiecības ar mūsu produktu izplatītājiem saskaņā uzņēmuma tirdzniecības politiku, kā arī veidosiet un attīstīsiet sadarbību ar viedokļu līderiem.


Prasības kandidātiem

Jūsu profils:

 • Jums ir bakalaura vai maģistra grāds - agronomijā, lauksaimniecībā, veterinārijā vai vadībā. Priekšroka tiks dota kandidātiem ar zināšanām par lauksaimniecību.
 • Jums ir vismaz 2 gadu pieredze vadošā pārdošanas, biznesa attīstības vai līdzīgā amatā.
 • Jūs brīvi pārvaldāt latviešu valodu un runājat arī angļu valodā.
 • Jūs uz citu fona atšķiraties ar uzņēmējdarbības garu, uz klientu orientētu rīcību un domāšanu ārpus rāmjiem.
 • Jums ir lieliskas komunikācijas un cilvēkresursu vadības prasmes, un pats galvenais - jūs esat ambiciozs un vienmēr gatavs mācīties.

 

Sazināsimies tikai ar otrās kārtas kandidātiem.

 

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".


Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā (kā reģistrēts vai nereģistrēts lietotājs).


Darba sludinājuma numurs
#206569

Atrašanās vieta:
Latvija
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 1600 - 3000 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 17. jūnijs
Ievadīts:
2020. gada 19. maijs
Pieteikties

Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā (kā reģistrēts vai nereģistrēts lietotājs).

Reģionālais/-ā pārdošanas vadītājs/-a lauksaimniecības industrijā

Timac Agro Latvia, SIA

TIMAC AGRO LATVIA SIA
Starptautisks tirdzniecības uzņēmums ietilpst Roullier grupā, kura dibināta 1959.gadā Francijā un kuras uzņēmumi darbojas 42 pasaules valstīs.
Uzņēmuma veiksmes pamatā ir mērķtiecīgu, enerģisku vairāk kā 6300 strādājošu darbinieku sniegums, kam veicamais darbs ir izaicinājums.
Pasaulē, kur pieaug pieprasījums pēc pārtikas un enerģijas resursiem, mēs piedāvājam inovatīvus risinājumus augkopībā, lopkopībā un lopkopības produkcijas ražošanas higiēnas jomās.

Skatīt visu

Reģionālais/-ā pārdošanas vadītājs/-a lauksaimniecības industrijā
You are applying to:
Reģionālais/-ā pārdošanas vadītājs/-a lauksaimniecības industrijā
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!