Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

RESTORĀNA PICĒRIJAS "Storano" MENEDŽERIS

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 166509

Darba sludinājuma numurs

166509

Darba apraksts

Galvenie pienākumi:

Organizēt, plānot, vadīt un vērtēt restorāna ikdienas darbību

Nodrošināt klientu apkalpošanas standartu ievērošanu

Vadīt un kontrolēt restorāna personālu

Sadarboties ar piegādātājiem

Piedalīties mārketinga aktivitātēs

Nodrošināt higiēnas prasību ievērošanu

Prasības kandidātiem

Izcilas servisa vadīšanas prasmes

Teicamas saskarsmes un analītiskās spējas

Precizitāte

Veiksmīga pieredze restorāna vadīšanā

Teicamas datorprasmes

Labas latviešu un krievu valodas zināšanas

Uzņēmums piedāvā

Interesantu un radošu darbu

Darba apmaksu 1300 EUR (bruto)

Sociālās garantijas

Vislabāko kolēģu komandu

Darbinieka priekšrocības

Veiksmīgas sadarbības uzsākšanai nepieciešams:
CV un motivācijas vēstuli ar norādi „Restorāna menedžeris” sūtīt uz e-pasta adresi.

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 15. augusts
Ievadīts:
2016. gada 27. jūlijs
Bruto alga:
No 1300 EUR mēnesī

ELKOR personāla vadība tiek realizēta, pamatojoties uz uzņēmuma stratēģiskās attīstības plāniem. Mūsu darbiniekiem piedāvājam dažādas priekšrocības darbinieku lojalitātes programmas ietvaros un perspektīvu karjeras izaugsmi, kā arī profesionālās pieredzes papildināšanu, dodoties ārzemju komandējumos un sadarbojoties ar preču ražotājiem vietējā un globālā mērogā.

Uzsāciet savas karjeras izaugsmi uzņēmumā, kas ieņem vadošās pozīcijas Latvijas mazumtirdzniecības tirgū, un novērtējiet visu mūsu piedāvāto attīstības iespēju klāstu. Mēs meklējam ieinteresētus, enerģiskus un mērķtiecīgus cilvēkus ar nepieciešamajām iemaņām, kas ļaus uzņēmumam sasniegt augstus rezultātus darbā.