Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Saplākšņu ražošanas iekārtu operators/e

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Uzraudzīt un apkalpot ražošanas iekārtu
  • Rūpīgi un kvalitatīvi veikt uzdotots darba pienākumus
  • Sakopt darba vietu maiņas beigās

Prasības kandidātiem

  • Gatavība apgūt un attīstīt dažādām saplākšņu ražošanas profesijām nepieciešamās zināšanas un prasmes
  • Vēlama vidējā izglītība un izpratne par tehniskiem jautājumiem
  • Uzņēmība, atbildības sajūta un precizitāte
  • Gatavība strādāt maiņu darbu

Uzņēmums piedāvā

  • Apmācību profesijā darba pienākumu apguvei
  • Iespēju strādāt vienā no lielākajām un modernākajām saplākšņu ražotnēm Baltijā
  • Stabilitāti un profesionālās pilnveidošanās iespējas
  • Motivējošu atalgojumu sistēmu
  • Daudzveidīgas sociālās garantijas, tai skaitā iemaksas pensiju fondā papildpensijas kapitālā uzkrāšanai, veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu un iespējas izmantot uzņēmuma sporta un atpūtas bāzes

Darba piedāvājums attiecas uz:
rūpnīcu "Furniers" Bauskas ielā 59,
rūpnīcu "Lignums" Platā iela 38
rūpnīcu "Hapaks" Gaigalas iela 41

CV un pieteikumu sūtīt uz e-pastu karjera(at)finieris.lv vai zvanīt 67067115.
Liāna Kutkēviča

Darba sludinājuma numurs
#140767

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās)
Sludinājums publicēts līdz:
2013. gada 22. augusts
Ievadīts:
2013. gada 22. jūlijs

Latvijas Finiera pamatdarbība ir bērza saplākšņa ražošana, pārdošana, produktu attīstība un saistīto pakalpojumu sniegšana klientiem. Citi nozīmīgākie koncerna darbības veidi ir plātņu materiālu tirdzniecība, mežsaimniecība un mežizstrāde, kā arī sintētisko sveķu un fenola filmu ražošana. Latvijas Finierim ir 20 gadu darbības pieredze tirgos ārpus Latvijas. Uzņēmums eksportē aptuveni 95% no saražotā saplākšņa, ko pārdod vairāk nekā 50 valstīs.

Skatīt visu