Секретарь
Номер вакансии #1126617

Секретарь

Bilatris, SIA
Рига

Секретарь

sekretārs/-e

Вакансия закончится через 7 дней

Описание работы

Требуется секретарь.

Основные обязанности:

  • Обработка входящей и исходящей корреспонденции, сканирование.
  • Проверка счетов и внесение в бухгалтерскую программу.
  • Контроль документов компании.
  • Организация повcедневной работы офиса.

Требования к кандидату

  • Знанение делопроизводства.

  • Умение анализировать данные, быть точным в выполняемой работе.

  • Высокое чувство ответственности.

  • Приветствуется образование в области финансов и бухгалтерского учёта, опыт работы с программой 1С.

Фирма предлагает

Зарплата 1300 EUR (bruto).

Будем ждать Ваших CV!

Просьба не звонить. С кандидатами мы свяжемся и пригласим на собеседование.

Darba apraksts

Aicinām darbā sekretāri/-u.

Darba pienākumi:

  • Ienākošas un izejošas korespondences apstrāde, skenēšana.
  • Rēķinu pārbaude un ievadīšanā programmā.
  • Kompānijas dokumentu kontrole.
  • Ikdienas biroja administratīvā darba organizēšana.

Prasības kandidātiem

  • Lietvedības zināšanas.
  • Prasme analizēt datus, precizitāte.
  • Augsta atbildības sajūta.
  • Par priekšrocību tiks uzskatīta izglītība finanšu un grāmatvedības jomā, pieredze darbā ar programmu 1C.

Uzņēmums piedāvā

Atalgojums 1300 EUR bruto.

Gaidīsim Jūsu CV sadaļā "Pieteikties".

Lūgums nezvanīt, ar kandidātiem mēs sazināsimies un uzaicināsim  uz darba pārrunām.

Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā.

Darba sludinājuma numurs
#1126617
Секретарь
Tu piesakies uz:
Секретарь