Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Sekretāre/ Asistente/-s

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 166809

Darba sludinājuma numurs

166809

Darba apraksts

  • iekšējo un ārējo dokumentu aprites procesa organizēšana un kontrole;
  • administratīvo dokumentu sagatavošana;
  • veikt dokumentu reģistrēšanu un uzskaiti;
  • koordinēt ienākošo/izejošo telefona zvanu un e-pastu plūsmu;
  • lietišķa sarakste;
  • informācijas meklēšana pēc vadības pieprasījuma;
  • asistēt kolēģiem ikdienas darbā;
  • laipna viesu uzņemšana;
  • korespondences kārtošana un pasta sūtījumu noformēšana

Prasības kandidātiem

  • pieredze līdzīgā amatā;
  • augstas darba spējas, precizitāte, atbildība, spēja sadarboties;
  • ļoti labas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas mutvārdos un rakstiski;
  • teicamas iemaņas darbā ar datoru;
  • spēja koncentrēties uz detaļām;
  • labas komunikācijas spējas.

Uzņēmums piedāvā

Aizraujošu un interesantu darbu
Draudzīgu kolēģu komandu

Iespēju strādāt augošā, perspektīvā Latvijas uzņēmumā;
Iegūt un attīstīt pieredzi strādājot starptautiskā vidē;
Labu tehnisko nodrošinājumu darba izpildei;
Labiekārtotu ofisu Pārdaugavā;
Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas;
Konkurētspējīgu un motivējošu atalgojumu.

CV ar bildi un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pastu darbs@nrdata.lv no 10.08.2016. līdz 24.08.2016. ar norādi Sekretāre/ Asistente.

Sazināsimes tikai ar tiem kandidātiem, kuri būs iekļuvuši nākamajā kārtā.

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 24. augusts
Ievadīts:
2016. gada 10. augusts

Nrdata POS ir pārliecinošs tirgus līderis kases aparātu, POS sistēmu, grāmatvedības un noliktavas programmatūras nodrošinājumu vidū Latvijā.
Piedāvājam mazā un vidējā biznesa vadītājiem individuāli izstrādātus risinājumus, kas ļauj sekot līdzi naudas plūsmai, plānot ieņēmumus un izdevumus ilgtermiņā. Individuāla pieeja un izpratne par dažādu nozaru specifiku palīdz nodrošināt augstākā līmeņa klientu apkalpošanu.