Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

SEMINĀRU UN BANKETU ORGANIZATORS / MENEDŽERIS

CV MARKET klients
Rīgas rajons

Darba apraksts

- aktīva jaunu klientu piesaiste
- komunikācijas uzturēšana ar pastāvīgajiem klientiem
- semināru un banketu organizēšana

Prasības kandidātiem

- iepriekšēja darba pieredze
- labas komunikācijas spējas, precizitāte, augsta atbildības sajūta
- labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas

Uzņēmums piedāvā

- radošu un interesantu darbu jaunā uzņēmumā
- iespēju pilnveidoties un pašrealizēties
- atalgojumu atbilstoši ieguldītajam darbam un profesionalitātei

Piedāvājam labus darba apstākļus, motivējošu atalgojumu un attīstīties kopā ar uzņēmumu.
CV un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt līdz š.g. 20. maijam
Tālr. 26661119

Darba sludinājuma numurs
#127999

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2012. gada 23. maijs
Ievadīts:
2012. gada 23. aprīlis

Nu jau pavisam drīz, Maijā, darbu atsāks Ādažu viesnīca.
Saviem viesiem piedāvāsim garšīgus ēdienus viesnīcas restorānā, mierīgu atpūtu viesnīcas numuriņos, relaksējošas procedūras atpūtas kompleksā ar baseinu, džakuzi un pirtīm un daudz citu jauku piedzīvojumu gan ģimenēm ar bērniem, gan darījumu cilvēkiem, gan tiem, kas vienkārši vēlas baudīt mieru, laipnu apkalpošanu mierā ostā – PORT HOTEL.

Skatīt visu