Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā.

Darba apraksts

Meklējam servisa mehāniķi darbam stacionārajā servisā Rīgā, Juglā vai darbam izbraukumā.

Darba pienākumi:

  • Industriālās tehnikas remonts, dzinēju un ātrumkārbu remonts.
  • Hidraulisko sistēmu remonts.
  • Diagnostika.

Prasības kandidātiem

  • latviešu un krievu valodas zināšanas, vēlamas angļu valodas zināšanas;

  • pieredze atbilstošā darbā;

  • B kategorijas vadītāja apliecība;

  • tehniskā izglītība.

Uzņēmums piedāvā

  • darba samaksa līdz 2500 EUR pirms nodokļu nomaksas;

  • sociālās garantijas;

  • mūsdienīgu darba vidi.

Darba sludinājuma numurs
#1154300

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: Līdz 2500 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2021. gada 23. decembris
Ievadīts:
2021. gada 24. novembris

Servisa mehāniķis/-e Servisa mehāniķis/-e

Partneri DS, SIA

SIA “PARTNERI DS” ir 2013.gadā dibināts uzņēmums, kas nodarbojas ar servisa pakalpojumu un remontdarbu veikšanu industriālajai un traktortehnikai, gan stacionārajā, gan izbraukuma servisā. Piedāvājam rezerves daļas vadošo ražotāju industriālajām tehnikām. Pārstāvam tādus ražotājus kā REMU (Somija), iDIG (Francija), BMAir (Holande) u.c.

Skatīt visu

Servisa mehāniķis/-e