Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Sētnieks/-ce darbam Rīgā

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

SIA "Berzins Investment Ltd" aicina darbā enerģisku, pozitīvi domājošo un strādāt gribošo ar augstu atbildības sajūtu un centīgumu, pieklājību un vēlmi sadarboties

sētnieku/-ci darbam Rīgā

Ikdienas darbs:

  • veikt teritorijas tīrīšanu, uzkopšanu atbilstoši sezonai;
  • veikt atkritumu tvertņu iztukšošanu, atkritumu maisu nomaiņu, mitro tīrīšanu;
  • sagatavot un uzturēt darba kārtībā attiecīgajai sezonai nepieciešamo inventāru.

Prasības kandidātiem

Mēs piedāvājam:

  • nepilna darba slodzi;
  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.

Darba laiks: darba dienās

Darba alga: EUR/brutto - 430.00

Objekts: Daži nelieli objekti Rīgas centrā

Interesentus lūdzam sūtīt savus CV.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#201980