Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

SPA administrators/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 177481

Darba sludinājuma numurs

177481

Darba apraksts

  • Darbs ar viesnīcas rezervēšanas sistēmu;.
  • Pieņemt maksājumus no viesiem par sniegtajiem pakalpojumiem.
  • Viesnīcas pakalpojumu pārdošanas veicināšana.
  • Tālruņa zvanu, e-pastu un ienākošas informācijas koordinēšana.
  • Uzstādīto plānu precīza izpilde un kontrole.

Prasības kandidātiem

  • Darba pieredze vismaz 1 gads.
  • Augsta atbildības sajūta, precizitāte un spēja uzņemties iniciatīvu.
  • Labas organizatora un komunikācijas spējas.
  • Pašiniciatīva un pozitīva attieksme.
  • Spēja efektīvi strādāt saspringtos darba apstākļos.
  • Teicamas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas.

Uzņēmums piedāvā

  • Darbu dinamiskā un draudzīgā kolektīvā.
  • Sociālās garantijas un stabilu darba samaksu.
  • Iespēju attīstīt savas profesionālās zināšanas un prasmes.
  • Lieliskas izaugsmes iespējas.
  • Darbs maiņās.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Jūrmala
Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās)
Sludinājums publicēts līdz:
2017. gada 4. oktobris
Ievadīts:
2017. gada 21. septembris

Esam viena no lielākajām SPA vienīcām Baltijā, piedāvājam savā kompleksā atpūsties vienā no 190 mūsdienīgi iekārtotiem numuriem; relaksēties saunu un baseinu centrā; izbaudīt vairāk kā 40 dažādas masāžas un ūdens procedūras; izbaudīt dažādas skaistumkopšanas procedūras; rīkot banketus, viesības, konferences un citus pasākumus. Hotel Jūrmala SPA strādā vairāk kā 250 cilvēku, vienmēr esam atvērti jaunām idejām un cilvēkiem