Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Stiegrotāji(-as) / veidņu uzstādītāji(-as) | арматурщики / опалубщики

CVMarket.lv klients
Somija

Darba apraksts

Aicinām darbā mūsu komandā stiegrotājus / veidņu uzstādītājus.

Приглашаем на работу арматурщиков / опалубщиков в наш дружный коллектив.

Prasības kandidātiem

Prasības kandidātiem / Требования к претендентам:

  • Darba pieredze būvniecībā / Опыт работы в строительстве
  • Precizitāte, korektums / Точность, корректность
  • Atbildības sajūta / Ответственность
  • Izturība / Выносливость
  • Vēlme strādāt / Желание работать
  • Darbam Somijā derīgi starptautiskie dokumenti. / Наличие действительных международных документов для работы в Финляндии
  • Krievu un angļu valodas zināšanas. / Знание русского и английского языков.

Par priekšrocību tiks uzskatīts: / Плюсами могут быть:
Prasme lasīt būvniecības rasējumus. / Умение читать строительные чертежи.

Uzņēmums piedāvā

  • Interesantu un atbildīgu darbu augošā uzņēmumā.
  • Mūsdienīgus darba apstākļus, atbilstošu atalgojumu.
  • Darbiniekiem, kuri atbilst prasībām, piedāvājam stabilas darba attiecības.

Мы предлагаем:
  • Интересную и ответственную работу в растущей компании.
  • Современную рабочую среду, достойную оплату труда.
  • Подходящему сотруднику фирма предложит стабильные рабочие отношения.

Papildu informācija:
Vakances ir aktuālas līdz piemērotu pretendentu atlasei!
Gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstuli!
Tālrunis sīkākai informācijai: +372 5057710
Darbā stāšanās laiks: marts 2018

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#180897