Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Intervija notiks attālināti

Stikloto būvkonstrukciju montētājs/-a

CV MARKET klients
Rīgas rajons

Darba apraksts

Nodrošināt Mārupes logu izgatavoto stikloto konstrukciju uzstādīšanu objektā, tsk. veikt:

  • Produkcijas uzkraušanu uz transporta un stiprināšanu.
  • Piegādāt produkciju, sevi un kolēģus uz objektu.
  • Sazināties ar kontaktpersonu būvobjektā un pieņemt darbu fronti.
  • Pārliecināties vai būvobjekta stāvoklis atbilst montāžas darba uzdevumā norādītajam.
  • Pārbaudīt vai veikta aiļu sagatavošana montāžas darbiem, saskaņojot ar tiešo vadību saskaņot aiļu sagatavošanas darbu apjomu, termiņus un risinājumus.
  • Atbrīvot montāžas vietu, saskaņot ar tiešo priekšnieku papildus darbu apjomu, ja tādi radīsies.
  • Veikt veco logu un durvju saudzīgu demontāžu un nogādāt būvgružus līdz transportam tālākai uztilizācijai.
  • Izvietot logus un stiklotās konstrukcijas pie ailēm.
  • Pārbaudīt aiļu stāvokli, novērtēt plaknes, ar mērinstrumentiem novērtēt augstuma atzīmes, novērst nepilnības, ja tādas atklājas.
  • Uzstādīt konstrukciju ailē un nostiprināt.
  • Pēc situācijas izvērtēt, kad ir racionāli pie konstrukcijas līmēt montāžas šuvi hermetizējošas tvaika un pretvēja lentas.
  • Aizpildīt montāžas šuvi ar siltumizolējošiem materiāliem.
  • Pielīmēt montāžas šuvi hermetizējošas lentas tā, lai tiktu ievērotas ražotāju vadlīnijas un rekomendācijas, kā arī neciestu pasūtītāja intereses.
  • Izvērtēt vai un kad nepieciešams veikt konstrukciju izstiklošanu un iestiklošanu.
  • Pārbaudīt, vai uzstādītās konstrukcijas darbojas nevainojami.
  • Notīrīt darba vietu un savākt radušos būvgrušus.
  • Atgriezties darba vietā, sakopt transportlīdzekli un uzkraut nākamajā dienā uzstādāmās konstrukcijas un montāžas materiālus, instrumentus utt.

Prasības kandidātiem

  • Tieša atbildība par montāžas brigādes paveikto.

  • Tehniska domāšana.

  • Izpratne par projekta rasējumiem.

  • Strikti ievērot stikloto konstrukciju montāžas vadlīnijas un darbu veikšanas projektā noteikto.

  • Spēja saprast un izpildīt mutiski dotus rīkojumus un darba uzdevumus.

  • Spēja patstāvīgi organizēt savu darbu un plānot darbu izpildes termiņus.

  • Radoša pieeja darba procesam, spēja vērtēt un piedāvāt optimālus risinājumus montāžas procesa uzlabošanai.

  • Materiāla atbildība par uzticēto produkciju, transporta līdzekļiem, iekārtām, materiāliem un inventāru.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:

  • Regulāru samaksu par kvalitatīvi padarītu darbu.
  • Darbam nepieciešamo inventāru un transportu.
  • Strādājam ar kvalitatīviem materiāliem, lai darbu var paveikt ērtāk un ātrāk.
  • Sociālās garantijas.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#206621

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 1000 - 1500 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 20. jūnijs
Ievadīts:
2020. gada 21. maijs

SIA PVC Mārupe ir būvuzņēmums, kurš specializējas Mārupes logu izgatavotās produkcijas - PVC un alumīnija stiklotās konstrukcijas uzstādīšanā un projektu vadībā.

Skatīt visu