Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Šūšanas tehnologs/-ģe

CV MARKET klients
Saldus

Darba apraksts

Starptautiska līmeņa bērnu mēbeļu ražošanas uzņēmums Hoppekids, Reģ.Nr. 48503000187, meklē kolēģi - šūšanas tehnologu.

Pienākumos ietilpst:

  • Darbu plānošana un organizēšana.
  • Izejmateriālu pasūtīšana un uzskaite.
  • Jaunas produkcijas izstrāde, tehnisko karšu izgatavošana.
  • Produkcijas pašizmaksas kalkulēšana.
  • U.c. saistošu uzdevumu izpilde.

Prasības kandidātiem

  • Pieredze darbā ražošanas uzņēmumā.

  • Teicamas šūšanas prasmes un spēja atrast risinājumus tehnoloģiskajiem procesiem.

  • Spēja vadīt komandu un sasniegt uzstādītos mērķus.

  • Augsta atbildības izjūta un precizitāte, radošums un analītiskā domāšana.

  • lzglītība šūšanas jomā.

  • Labas datorprasmes.

  • Angļu valoda sarunvalodas līmenī tiks uzskatīta par priekšrocību.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Interesantu, dinamisku darbu vienā no vadošajiem bērnu mēbeļu ražošanas uzņēmumiem.
  • Personīgās un profesionālās izaugsmes iespējas starptautiskā vidē.
  • Stabilu atalgojumu, sociālās garantijas.
  • Atsaucīgus un zinošus darba kolēģus.
  • Mēneša bruto darba alga sākot no 700 EUR, atkarībā no darbinieka kvalifikācijas.

Ja mūsu piedāvājums Tevi uzrunā, gaidīsim Tavu CV un motivācijas vēstuli latviešu un/vai angļu valodā!

www.hoppekids.com | facebook.com/hoppekids

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#207841

Atrašanās vieta:
Saldus
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 700 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 8. augusts
Ievadīts:
2020. gada 10. jūlijs

Hoppekids ir viens no vadošajiem ražotājiem Latvijā, kas specializējas bērnu koka mēbelēs. Uzņēmums eksportē lielāko daļu produkcijas uz dažādām valstīm. Mūsu uzņēmumā strādā vairāk kā 100 darbinieki, kas strādā rūpnīcā, noliktavā un birojā. Uzņēmums pastāv vairāk kā 20 gadus.

Skatīt visu