Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Telekomunikāciju tīklu informācijas speciālists/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 167473

Darba sludinājuma numurs

167473

Darba apraksts

Mēs sagaidām, ka Tu spēsi ievadīt telekomunikāciju tīkla informāciju Ģeogrāfiskās informācijas sistēmā un Tīklu elementu uzskaites sistēmā.

Prasības kandidātiem

Lai to paveiktu, Tev jābūt vēlmei mācīties un iegūt praktisku pieredzi telekomunikāciju tīklu uzbūvē un dokumentācijā, spējai ilgstoši koncentrēties veicot vienveidīgu darbu ar augstu atbildības sajūtu, labām iemaņām darbā ar datoru (vēlams ar Microsoft Visio, ESRI ARCMap), teicamām latviešu valodas zināšanām.

Mēs piedāvājam apvienot darbu ar studijām, kļūsto par vienu no IT&T nozares vadošā un pieredzes bagātākā uzņēmuma darbinieku, ikdienu pavadīt dinamiskā darba vidē, atsaucīgus un profesionālus kolēģus, iespēju profesionāli pilnveidoties un attīstīties.

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 26. septembris
Ievadīts:
2016. gada 12. septembris

Lattelecom ir lielākais elektronisko pakalpojumu sniedzējs Latvijā. SIA Lattelecom ir dibināta 1994.gadā. Uzņēmums piedāvā integrētus elektronisko sakaru un IT pakalpojumus, sniedz telekomunikāciju, tīklu projektēšanas un izbūves pakalpojumus. Lattelecom nodrošina arī datu pārraides un IT infrastruktūras risinājumus, interneta un kontaktu centra pakalpojumus, kā arī biznesa procesu ārpakalpojumus.