https://www.cvmarket.lv/176734

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #176734

Telpu uzkopēji/-as darbam Gērnsijā, UK, NL un SE

CVMarket.lv klients
Normandijas salas
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

Aicinām jūs darbā Gērnsijā pie Normandijas krastiem, kas ir viena no Lamanša šauruma gleznainākajām salām! Jūs varēsiet izbaudīt mēreno jūras klimatu un stabilu nodarbinātību vienā no mierīgākajām un idilliskākajām paradīzes vietām uz zemes.

Darba apraksts:
Māju un biroju uzkopšana, komandās pa diviem. Mēs meklējam atbildīgus un veselus darbiniekus, jo darbs ir nogurdinošs un fiziski izaicinošs.


Prasības kandidātiem

 • Par priekšrocību atzīstama derīga autovadītāja apliecība.
 • ES pilsonis.
 • Spēja nekavējoties uzsākt darbu.


Uzņēmums piedāvā

 • Palīdzība ar iekārtošanos - darba atļauja, biļetes, bankas konts un ērta dzīvesvieta uzņēmuma viesu mājā.
 • Konkurētspējīga alga 300-400 GBP nedēļā pēc nodokļu nomaksas, kas tiek iemaksāta jūsu vietējā bankas kontā.
 • Piekļuve uzņēmuma automašīnai.
 • Elastīgas darba stundas.
 • Draudzīga un atbalstoša komanda, kurā jau strādā vairākas sievietes no Latvijas un Baltijas valstīm.
 • Stabila nodarbinātība - minimālais darba termiņš ir 3 mēneši, taču darba devējs dod priekšroku 6 mēnešiem vai ilgāk. Iespēja pagarināt darba līgumu līdz 5 gadiem.
 • Angļu valodas apmācība tiks nodrošināta darba laikā, ja būs tāda nepieciešamība. Lai pieteiktos, angļu valodas zināšanas nav nepieciešamas, taču valodas pamata zināšanas ir būtiska priekšrocība.
 • Ja alga ir mazāka nekā 9000.00 gadā, jūs saņemsiet atpakaļ jūsu nodokļus. Nodoklis ir 20% no bruto algas.

Lai pietiektos:
Sazinieties ar Prime Recruitment elektroniski un norādiet atsauces kodu K 1005-GY-1 vai zvaniet +371 29 360 813. Pastāstiet mums par sevi un saviem dzīves mērķiem īsā motivācijas vēstulē, pievienojot CV angļu vai latviešu valodā. Pēc tam mēs jūs uzaicināsim uz savu biroju Brīvības gatvē 217, 16. telpā, Rīgā, LV-1039, lai pārrunātu jūsu kandidatūru. Visi pieteikumi ir konfidenciāli un tiks nodoti topošajam darba devējam tikai pēc Jūsu skaidras piekrišanas.

KANDIDĀTU MEDĪBAS: Ja Jums ir zināms kāds draugs vai kolēģis, kuram šī iespēja būtu lieliski piemērota, nekavējieties un paziņojiet mums! Ja Jūsu ieteiktais kandidāts tiks izraudzīts, Jūs iegūsiet dāvanu karti romantiskām vakariņām divām personām Singh’s indiešu restorānā. Ieteikumi, ar kuriem Jūs iesakiet pats sevi, balvai netiek izvirzīti.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".


Darba sludinājuma numurs
#176734
Tu piesakies uz:
Telpu uzkopēji/-as darbam Gērnsijā, UK, NL un SE
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!