Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Tipogrāfijas strādnieks/-ce

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Vai vēlies strādāt mūsdienīgā uzņēmumā ?

SIA “McĀbols poligrāfija’’aicina pieteikties darbā tipogrāfijas pēcapstrādes iekārtu operatorus.

Tavos pienākumos ietilpst:

Maketu pārbaude;
Darbu plānošana atbilstoši ražošanas procesiem;
Darbs ar UV lakas "sakurai" iekārtu;
Pasūtījumu tehniskās kvalitātes nodrošināšana;
Drukas iekārtas tehniskās apkopes un remontu plānošana;
Atskaites par apkopi, par nodrukāto;
Materiālu atskaitīšana noliktavā.

Prasības kandidātiem

Precizitāte;
Interese un motivācija strādāt dinamiskā vidē;
Vēlama pieredze darbā ar UV lakas iekārtām;
Labas organizatoriskās spējas un pozitīva attieksme pret cilvēkiem;
Atbildība un spēja patstāvīgi organizēt savu darbu.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:

Darbu uz pilnu slodzi;
Apmācību darbu uzsākot;
Konkurētspējīgu atalgojumu;
Izaugsmes iespējas;
Labi aprīkotu darba vidi;
Darbu stabilā uzņēmumā;
Atsaucīgu darba kolektīvu.

CV un motivācijas vēstuli ar norādi “Pēcapstrādes iekārtu operators” sūtiet uz e-pastu.

Paldies, sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz interviju.

Darba sludinājuma numurs
#165927