Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Tirdzniecības konsultants/-e - Zemgales reģions

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 132516

Darba sludinājuma numurs

132516

Darba apraksts

  • Aktīva TIMAC AGRO ražoto minerālmēslu un lopkopības preču ieteikšana un konsultēšana to efektīvai lietošanai
  • Klientu vajadzību apzināšana un atbilstošu risinājumu ieteikšana
  • Regulāra atskaišu sniegšana tirdzniecības vadītājam
  • Balstoties uz TIMAC AGRO tirdzniecības politiku būt atbildīgiem par potenciālajiem klientiem un atbildēt par izvirzīto mērķu sasniegšanu

Prasības kandidātiem

  • Prasības pretendentiem:
  • Gatavība strādāt aktīvās minerālmēslu un lopkopības preču konsultēšanas jomā
  • Nepieciešama agronoma, zootehniķa vai veterināra izglītība jeb praktiskā profesionālā konsultanta pieredze darbā ar modernām lauku mēslošanas vai lopu ēdināšanas tehnoloģijām
  • Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva
  • Spējas komunicēt un uzturēt kontaktu ar lauku saimniekiem un sadarbības partneriem
  • Spējas profesionāli sniegt informāciju uz vietas lauku saimniecībās par piedāvātajiem risinājumiem, sagatavot pasūtījuma rakstiskas vienošanās
  • Prasmes darbā ar datoru – MS Excel un MS Word
  • B kategorijas autovadītāja apliecība

  • Iespēju dinamiski attīstīties un augt kopā ar uzņēmumu izmantojot citu valstu TIMAC AGRO darbinieku pieredzi
  • Iespēju piedāvāt inovatīvus risinājumus lauksaimniekiem
  • Apmācības un motivējošu atalgojumu atbilstoši sasniegtajiem rezultātiem
Nodrošinām ar sakaru un transporta līdzekļiem.

CV un pieteikumus ar pieredzes aprakstu gaidīsim līdz š.g. 26.novembrim.
Pa e-pastu: jciukso(at)lv.timacagro.com ar norādi “konkursam” vai pa pastu„Timac Agro Latvia SIA”, Aviācijas iela 42, Jelgava,
Kontaktpersona: Jans Ciukšo – mob. Nr. 25404025

Darba vietas:
1) Kuldīgas, Alsungas, Ventspils, Dundagas, Talsu, Rojas un Kandavas novados;
2) Rucavas, Nīcas, Grobiņas, Priekules, Vaiņodes, Skrundas, Durbes, Pāvilostas novados

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Zemgale
Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2012. gada 29. novembris
Ievadīts:
2012. gada 29. oktobris

Starptautisks tirdzniecības uzņēmums ietilpst Roullier grupā, kura dibināta 1959.gadā Francijā un kuras uzņēmumi darbojas 42 pasaules valstīs.
Uzņēmuma veiksmes pamatā ir mērķtiecīgu, enerģisku vairāk kā 6300 strādājošu darbinieku sniegums, kam veicamais darbs ir izaicinājums.
Pasaulē, kur pieaug pieprasījums pēc pārtikas un enerģijas resursiem, mēs piedāvājam inovatīvus risinājumus augkopībā, lopkopībā un lopkopības produkcijas ražošanas higiēnas jomās.
Mūsu piedāvātā produkcija iegūta balstoties uz 350 mūsu inženieru un zinātnieku pieredzi ilgā laika posmā, kuri nepārtraukti papildina mūsu inovatīvo risinājumu plūsmu.