Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Tirdzniecības menedžeris / sporta uztura konsultants

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Aktīva uzņēmuma produktu pārdošana un klientu konsultēšana;
  • Darbs ar esošajiem klientiem un jaunu klientu piesaiste;
  • Produktu virzības aktivitāšu plānošana, prezentāciju veikšana;
  • Dokumentācijas sagatavošana un līgumu noslēgšana.

Prasības kandidātiem

  • Obligāta pieredze tirdzniecībā, vēlama pieredze tieši sporta un diētiskā uztura pārdošanā;
  • Vēlama augstākā vai vidējā izglītība medicīnā, farmācijā vai dabas zinātnēs
  • Komunikabilitāte, spēja strādāt intensīvi un patstāvīgi;
  • Pozitīva domāšana, noturība pret stresu, enerģiskums un neatlaidība;
  • Latviešu un krievu valodas zināšanas obligātas, angļu- vēlamas;
  • Personīgais transports.

Uzņēmums piedāvā

  • Sociālās garantijas;
  • Dinamisku darbu draudzīgā kolektīvā;
  • Iespēju pilnveidot profesionālās zināšanas un prasmes;
  • Profesionālās izaugsmes iespējas atbilstoši Jūsu iniciatīvai un sniegumiem;
  • Atalgojumu atbilstoši Jūsu sasniegtajam rezultātam.

Cita informācija

  • Īpašas priekšrocības kandidātiem, kuri nodarbojas ar sportu un ir veselīga dzīvesveida piekritēji!

Lai pieteiktos uz šo darba piedāvājumu, sūtiet Jūsu CV ar norādi „Tirdzniecības Menedžeris” un motivācijas vēstuli uz vp@vp.lv līdz 18. Janvārim 2011.g.
Darba sludinājuma numurs
#59771

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2011. gada 18. janvāris
Ievadīts:
2011. gada 4. janvāris

SIA „Veselības pasaule” tika dibināta Rīgā 2000. gadā un ir lielākā sabiedrība Latvijā, kura piedāvā plašu sporta un diētisko produktu izvēli. Jau 10 gadus sabiedrība izplata savu produkciju Baltijas valstīs, mūsu sadarbības partneri ir tādi vadošie zīmoli šajā nozarē, kā Weider, Universal Nutrition, Optimum Nutrition, Power Bar un VP Laboratory.
Mēs aicinām savā komandā aktīvus cilvēkus, kuri būtu gatavi strādāt radoši un neatkarīgi!

Skatīt visu