Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Tirdzniecības pārstāvis/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 167047

Darba sludinājuma numurs

167047

Darba apraksts

Tavas atbildības jomas būs:

  • Jaunu klientu piesaistīšana visas Latvijas teritorijā;
  • “Aukstie zvani” potenciāliem klientiem;
  • Tikšanās ar potenciāliem klientiem un prezentaciju vadīšana – 3-5 tikšanas dienā;
  • Līgumu noslēgšana;
  • Klientu attiecību uzturēšana (ir nepieciešams veidot klientu datu bāzi);
  • Atskaišu un dokumentu sagatavošana vadībai.

Prasības kandidātiem

Ko mēs no Tevis sagaidām:

  • Tieksme aktīvi strādāt, orientējoties tieši uz rezultātu, iniciātīvu un pozītīvo attieksmi pret darbu;
  • Brīvas latviešu un krievu valodas zināšanas; angļu – sarunvalodas līmenī;
  • Prasmes darboties ar MS Office programām;
  • Iespējas regulāri doties komandējumā;
  • Organizatoriskās dotības, spējas pieņemt patstāvīgus lēmumus, precizītāte, atbildība un lojalitāte.

Uzņēmums piedāvā

Ko mēs piedāvājam?

  • Iespēju stādāt pēc brīvā grafiku, iespēju savienot ar pamatdarbu;
  • Interesantu un atbildīgu darbu strauji augošajā uzņēmumā;
  • Iespēju realizēt savas idejas, profesionāli attīstīties un augt kopā ar uzņēmumu;
  • Progresīvu atalgojumu: piedāvājam 40% neto izmaksas no sasniegtās peļņas;
  • Dream team – draudzīgus, atsaucīgus un profesionālus kolēģus;
  • Iespēju mācīties, apgūt jaunās zināšanas un prasmes, ka arī kāpt pa karjeras kāpnēm;
  • Mārketinga materiālus un darbam nepieciešamus instrumentus.

Ja Tevi uzrunā mūsu komandas vērtības un Tu esi gatavs ienest savu artavu mūsu uzņēmuma attīstībā, tad sūti CV un pieteikuma vēstuli uz e-pastu: julija@it.lv
Sazināsimies ar kandidātiem, kas tikuši otrajā atlases kārtā.

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 4. septembris
Ievadīts:
2016. gada 22. augusts

Viens no lielākājiem informācijas tehnoloģiju e-veikaliem meklē jaunu kolēģi – draudzīgu, smaidīgu ekstravertu, ar lieliskām komunikācijas prasmēm, ka arī spējām aktīvi pārdot preces un pakalpojumus.
Aicinām savā draudzīgajā komandā - Tirdzniecības pārstāvi.