Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Tirdzniecības pārstāvis/-e

Darba apraksts

  • Jaunu klientu meklēšana un piesaiste atbildībā esošajā teritorijā
  • Nodrošināt preču pārdošanu, sortimenta uzturēšanu un atbilstošu produkcijas Izvietojumu pie atbildībā esošajiem klientiem;
  • Savlaicīgi nodrošināt akciju un reklāmas kampaņu īstenošanas pasākumus;
  • Konsultēšana un līdzdalība preču pasūtījumu pieņemšanā un izpildē;
  • Nodrošināt ikmēneša pārdošanas plāna izpildi;

Prasības kandidātiem

  • Vispārējā vidējā vai augstākā izglītība
  • Pieredze tirdzniecības pārstāvja amatā (ne mazāk kā 2 gadi);
  • Ļoti labas latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • Datorzināšanas – pieredzējuša lietotāja līmenī;
  • Lieliskas komunikācijas un organizatoriskās prasmes;
  • Spēja operatīvi pieņemt lēmumus, uzņemties atbildību;
  • Mērķtiecīgums un pozitīva attieksme pret darbu un kompāniju;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība ( personīgais auto).

  • Interesantu un atbildīgu darbu stabilā un augošā uzņēmumā;
  • Profesionālo pilnveidošanos;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • Draudzīgu kolektīvu un profesionālo atbalstu.

CV un pieteikumus sūtīt uz e-pastu: info(at)jungent.lv

Darba sludinājuma numurs
#136095

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2013. gada 15. marts
Ievadīts:
2013. gada 1. marts

Jungent Latvia ir Pārdošanas un izplatīšanas uzņēmums, kas jau 20 gadus darbojas Igaunijā, Latvijā un Lietuvā, no kuriem 17 gadus Latvijā. Mēs esam profesionāli preču izplatīšanas pakalpojumu sniedzēji vairāk kā 40 ievērojamiem piegādātājiem nacionālajā un starptautiskajā līmenī. Mūsu portfeli veido brendi, kas ir vadošie savā kategorijā, noteiktās valstīs tiem ir augsta atpazīstamība un lielākais patēriņš konkrēto produktu kategorijā. Mūsu mērķauditoriju veido mazumtirgotāji, HORECA klienti, farmācijas uzņēmumi un citi B2B klienti. Pateicoties uzņēmuma plašajai pārdošanas un loģistikas sistēmai, mums ir vairāk kā 7500 tiešie klienti Baltijas reģionā.