2023-04-13 14:47:21

Tirdzniecības pārstāvis/-e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Lindstrom aicina darbā Tirdzniecības pārstāvi Darba apģērbu servisa nodaļā.

Jūsu atbildības lokā būs:
• jaunu klientu meklēšana;
• biznesa plānu izpilde;
• attiecību veidošana ar potenciāliem klientiem, viņu vajadzību analīze;
• tirgus izpēte un ziņošana.

Prasības kandidātiem

Ja esat proaktīva personība, kas vēlas būt līderis, viegli iegūst jaunus paziņas, vārdā "nē" saskata iespējas, ir pārdošanas pieredze vai vēlas to iegūt, atbildīgs un spējīgs strādāt patstāvīgi, apgūtas datorprasmes (MS Office), iegūtas autovadītāja tiesības un sirdī ir patiess pārdevējs – mēs Jūs gaidām!

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:
• Karjeras attīstības un izaugsmes iespēju starptautiskā uzņēmumā;
• Pievilcīgu atalgojuma politiku;
• Visus nepieciešamos darba instrumentus, kā arī papildu priekšrocības, piemēram, firmas auto;
• Ievada un pastāvīgu apmācību.

Veidojiet nākotni kopā ar mums!

Mēs sazināsimies tikai ar atlasītiem kandidātiem.
Konfidencialitāte garantēta.