Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Tirdzniecības pārstāvis/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 162373

Darba sludinājuma numurs

162373

Darba apraksts

Darba pienākumi:
- Sadarbības veidošana un uzturēšana ar klientiem;
- Jaunu klientu piesaiste, līgumu slēgšana;
- Preču pasūtījumu pieņemšana;
- Merčendaizings;
- Reklāmas materiālu izvietošana tirdzniecības vietās;
- Dalība tirdzniecības veicināšanas un marketinga aktivitātēs;
- Tirgus un konkurentu aktivitāšu uzraudzība;
- Nodrošināt augstu servisa līmeni pārdošanas procesā;
- Gatavot nepieciešamo dokumentāciju un atskaites.

Prasības kandidātiem

Prasības:
- Veiksmīga darba pieredze tirdzniecības pārstāvja amatā
- Teicamas komunikāciju un saskarsmes prasmes;
- Prasme plānot savu darba laiku, pozitīva attieksme, sabiedriskums;
- Spēja strādāt intensīvi un patstāvīgi;
- Mērķtiecīgums;
- Labas latviešu un krievu valodu zināšanas;
- Labas datorprasmes (Microsoft Office, Internet);
- B kategorijas autovadītāja apliecība.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:
- Dinamisku un interesantu darbu augošā uzņēmumā;
- Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu;
- Nepieciešamo darba instrumentu nodrošinājumu (auto);
- Konkurētspējīgu un motivējošu atalgojumu

Ja šis piedāvājums Jūs ir ieinteresējis, gaidām CV un pieteikuma vēstuli.
Pateicamies par atsaucību!
Sazināsimies ar otrās atlases kārtas kandidātiem!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 1. marts
Ievadīts:
2016. gada 1. februāris