Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Tirdzniecības pārstāvis/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 167261

Darba sludinājuma numurs

167261

Darba apraksts

- Biroja tehnikas, izejmateriālu, kancelejas u. c. preču tiešā pārdošana;
- Komunikācija ar klientiem, piedāvājumu veidošana, pasūtījumu pieņemšana, apstrāde;
- Komunikācija ar sadarbības partneriem, pasūtījumu veikšana;
- Konkurentu izpēte un jaunu preču izplatīšanas vietu meklēšana.

Prasības kandidātiem

- Labas iemaņas darbā ar datoru;
- Sagaidām, ka esi pacietīgs (-a), laipns (-a) un komunikabls (-a);
- Teicamas latviešu valodas zināšanas, labas krievu un angļu valodas zināšanas;
- Autovadītāja apliecība (B kat., pieredze braukšanā);
- Komunikabilitāte un prasme strādāt komandā.

Uzņēmums piedāvā

- Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā;
- Draudzīgu komandu un foršus koppasākumus;
- Konkurētspējīgu atalgojumu.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 30. septembris
Ievadīts:
2016. gada 1. septembris

SIA "NEO" savu darbību uzsāka 1991. gadā un kā daudznozaru kompānija tagad strādā tādās sfērās kā:
- pārtikas piedevu tirdzniecība Baltijas valstīs (www.neo.lv);
- E-komercija (www.neoshop.lv; www.collector.lv);
- dārzu māju montāža, uzstādīšana (www.neomajas.lv);
- biroja tehnikas serviss, izejmateriālu, kancelejas, saimniecības un pārtikas preču tirdzniecība (www.neobirojs.lv).