Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS/-E Rīgā

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 166981

Darba sludinājuma numurs

166981

Darba apraksts

Sakarā ar darbības paplašināšanos, aicinām pievienoties savam kolektīvam

  • Izstrādāt individuālus cenu piedāvājumus projektiem;
  • Veicināt uzņēmuma piedāvāto produktu tirdzniecību;
  • Darbs ar esošajiem klientiem un jaunu klientu piesaistīšana;
  • Regulāra klientu apmeklēšana.

Prasības kandidātiem

  • Iepriekšēja darba pieredze aktīvajā pārdošanā;
  • Izcilas pārdošanas prasmes;
  • Komunikabla, neatlaidīga un mērķtiecīga personība;
  • Teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • B- kategorijas autovadītāja apliecība.

Uzņēmums piedāvā

  • Darbu vadošā nozares uzņēmumā;
  • Apmācības par produkciju un inovācijām;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu un draudzīga kolektīva atbalstu;
  • Dienesta automašīnu.

Lūdzam motivācijas vēstuli un CV ar norādi „Tirdzniecības pārstāvis/-e Rīgā vakancei” sūtīt uz e-pastu darbs@delve2.lv līdz 2016.gada 8.septembrim.

Sazināsimies ar pretendentiem, kuru CV tiks izvirzīti uz tālāku konkursu.

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 31. augusts
Ievadīts:
2016. gada 18. augusts

SIA "Delve 2" ir vadošajais skrūvju, trošu un stiprinājumu tirgotājs Latvijā. Kompānija dibināta 1997.gada 24.janvārī, un savu darbību uzsāka kā skrūvju un stiprinājumu mazumtirdzniecības veikals Valmierā.
Šobrīd uzņēmums piedāvā klientiem profesionālu apkalpošanu un plašāko skrūvju, trošu un dažādu stiprinājumu sortimentu septiņos specializētajos veikalos Rīgā, Valmierā, Ventspilī, Liepājā un modernākajā un lielākajā skrūvju un stiprinājumu noliktavā Latvijā. Rūpējoties par katra klienta ērtībām, mēs turpinām paplašināt tirdzniecības tīklu.
Mēs attīstām sadarbību ar nozīmīgākajiem un uzticamākajiem ražošanas un vairumtirdzniecības uzņēmumiem, pastāvīgi palielinot piedāvāto produktu sortimentu. Nodrošinām ievērojamas atlaides pastāvīgajiem pircējiem, profesionālas konsultācijas, laipnu un ātru apkalpošanu.