Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Traktortehnikas vadītājs/-a

CV MARKET klients
Limbažu novads

Darba apraksts

Piedāvājam darbu traktortehnikas vadītājam/-ai modernā, strauji attīstošā uzņēmumā SIA "Lādes piens" darba vieta – Liellopu komplekss "Gravas", Limbažu pagasts, Limbažu novads.

Prasības kandidātiem

Galvenie darba pienākumi un prasības:

    • Vadīt un apkalpot traktortehniku.
    • Veikt traktortehnikas tehnisko apkalpošanu.
    • Ievērot vispārējos darba drošības noteikumus.
    • Vadīt traktora darba tehnoloģisko procesu un kontrolēt darba kvalitāti.
    • Vidējā vai profesionālā vidējā izglītība.
    • Spēt plānot un organizēt savu darbu.
    • Spēt uzņemties atbildību par saviem darba rezultātiem.
    • Labas komunikācijas prasmes.
    • Augsta atbildības sajūta un organizatora prasmes.
    • B, TR2 kategorijas vadīšanas tiesības.

    Uzņēmums piedāvā

      • Atalgojumu  no 4,50 Euro stundā.
      • Sociālās garantijas.
      • Individuālu apmācību.
      • Vēlme apgūt jaunas tehnoloģijas.

      Interesentiem sūtīt CV līdz 2020. gada 31. jūlijam, kā arī zvanīt uz tālruņa numuru darba dienās no 8:00-17:00.

      Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#207661

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
līgumdarbs
Alga: No 4.5 €/st. Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 31. jūlijs
Ievadīts:
2020. gada 7. jūlijs

Skatīt visu