Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Tulks/-ce

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 161788

Darba sludinājuma numurs

161788

Darba apraksts

Sakarā ar darba apjoma pieaugumu SIA “Hieroglifs” draudzīgā komanda aicina darbā ārštata mutiskos tulkus. Lūdzam atsūtīt savu CV, kur norādīta Jūsu izglītība, pieredze, valodu kombinācijas, kādās tulkojat un vēlamā likme par stundu.

Prasības kandidātiem

Prasības tulkiem:
- Vēlama tulka vai filologa izglītība
- Perfektas svešvalodu zināšanas
- Vismaz 2 gadu pieredze sinhronajā/konsekutīvajā tulkošanā
- Augsta atbildības sajūta un precizitāte

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:
- Ilgstošas sadarbības iespējas
- Atbilstošu apmaksu par padarīto

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
nepilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 14. janvāris
Ievadīts:
2016. gada 4. janvāris

Mūsu uzņēmums specializējas dažādu nozaru tekstu tulkošanā, bet vislielākā pieredze mums ir šādās nozarēs: Tieslietas, Sabiedriskās attiecības, Telekomunikācijas, Ceļošana un tūrisms, Medicīna, Finanses, Tehniskās nozares, Celtniecība, IT (informāciju tehnoloģijas), Programmatūru lokalizācija, Tirgzinība kā arī daudzās citās svarīgās nozarēs.