Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Vadības asistents /-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Asistēt departamentu vadošiem speciālistiem;
  • Aktīvi iesaistīties mazumtirdzniecības procesa organizēšanā;
  • Analizēt pārdošanas datus un sagatavot atskaites;
  • Aizvietot atbilstošus darbiniekus prombūtnes laikā.

Prasības kandidātiem

  • Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība;
  • Labas datora prasmes un mūsdienīgu informācijas tehnoloģiju pārzināšana;
  • Teicamas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas. Papildus valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • Pozitīvu attieksmi, labas komunikācijas spējas un atsaucību;
  • Vēlmi iegūt jaunas zināšanas un sasniegt rezultātus;
  • Augstu atbildības sajūtu un darba plānošanas prasmes ;
  • Augsta iniciatīva, uz izaugsmi orientēta personība.

Uzņēmums piedāvā

  • Jauni izaicinājumi, strādājot stabilā un augošā uzņēmumā;
  • Motivējošs atalgojums un visas sociālās garantijas, veselības apdrošināšana;
  • Nodrošināts uzņēmuma vadības un kompetentu kolēģu atbalsts;
  • Profesionālās izaugsmes iespējas, gūstot panākumus līdz ar uzņēmuma izaugsmi;
  • Iespēja dot ieguldījumu uzņēmuma izaugsmē un biznesa attīstībā;
  • Iespēja nākotnē iegūt nozīmīgu amatu.

Cita informācija

CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz kristilla@euroskor.com

Darba sludinājuma numurs
#62057

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2011. gada 23. maijs
Ievadīts:
2011. gada 9. maijs

Lielākais apavu mazumtirgotājs Latvijā (Euroskor, ECCO, LLOYD, Tamaris, Clarks specializētie veikali).

Piedāvājam lieliskas karjeras izaugsmes iespējas un darba pieredzi strauji augošā uzņēmumā. Amata apgūšanai paredzēta apmācība un prakses programma dažādās uzņēmuma darbinieku pozīcijās (lietvedība, uzskaite, komercdarbība, pārdošana, mārketings, personālvadība u.t.t.).

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!