Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Vadītājs/-a

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

BigSlosh ir smūtiju bārs, kas pakāpeniski veido veikalu ķēdi.

Uzņēmuma vadītājam ir pienākums:

  • Organizēt darbaspēku un preču piegādi.
  • Veikt darbinieku apmācību un kontroli.
  • Veidot veikalu inventarizāciju.
  • Plānot jaunu vietu atvēršanu.
  • Piedalīties reklāmas veidošanā un sociālo tīklu uzturēšanā.
  • Veidot informatīvu reklāmas materiālu sociālajiem tīkliem.

Prasības kandidātiem

Tev jābūt:

  • Pieredzējušam vadības jomā.
  • Pieredze mazumtirdzniecībā ir pluss.
  • Pieredze ar Adobe Illustrator vai līdzvērtīgu programmu ir pluss.
  • Spēcīgam darba organizētājam.
  • Spējīgam vadīt un organizēt darbiniekus.
  • Komandas spēlētājam ar spēcīgām komunikācijas spējām.
  • Fleksiblam krīzes situācijās.
  • Pozitīvam un atraktīvam.
  • Atbildīgam un darbīgam.

Uzņēmums piedāvā

Mēs tev piedāvājam:

  • Radošu darbu.
  • Iespēju personīgai izaugsmei.
  • Atraktīvu darba kolektīvu.
  • Darbu augošā uzņēmumā.
  • Tīru un drošu darba vietu.
  • Jaunu un interesantu pieredzi.
  • Konkurētspējīgu atalgojumu.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#177442
Tu piesakies uz:
Vadītājs/-a